Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Van valami esélyem, hogy ne...

Van valami esélyem, hogy ne verjenek meg?

Figyelt kérdés

Rengeteg bunkó állat van a környékünkön és most nem csak a színesekre gondolok. Fehérek is vannak már közöttük. Ilyen Mr.Bustát hallgató öklömnyi fülbevalóval járkáló retkekről van szó, akik nagy maffiózóknak képzelik magukat. Ha ránézel a villamoson vagy buszon véletlenül valamelyikre, akkor rögtön ugat, hogy "mi van, mit néző dikhe kÖcsÖg?".

178 centi vagyok 70-75 kiló között, gyúrni járok, mellette futok, többször verekedtem már. Konkrétan fegyverek, módszerek érdekelnének. Járjak késsel vagy mi? Vagy vegyek géppisztolyt? Hogy lehet ezeket leszerelni? Ha többen vannak mit lehet csinálni? Iskolás vagyok még, 18 éves, valami olyan kellene, amit iskolába is magammal vihetek. Például egy kard vagy konyhakés nem lenne praktikus, mert a jó kis szűk farmerből nehéz előhúzni, másrészt nem akarom, hogy valami stréber benyögje az osztályfőnöknek, hogy én felfegyverkezve járkálok. Rendőr, engedélyek nem érdekelnek. Élni akarok, nem követni a birkáknak írt törvényt. Előre is köszönöm a válaszokat.



#rendőr #önvédelem #fegyver #gangbang #rabló #gangsta #cigány crips #cigány bloods #maffia gyerek #rajkó unit
2015. szept. 25. 21:45
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
100%
Sokkal hatásosabb ha önvédelmet tanulsz. Kempó, judo meg ilyesmik. Ha fegyverekkel járkálsz és megsebesítesz valakit akkor jó pár évig járkálhatsz csíkosba.
2015. szept. 25. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 A kérdező kommentje:
B#szhatom a kempót meg a judót, ha körbeállnak nyolcan. Sőt még akkor se ér semmit, ha nagyobb a gyerek. Én még elég törpe vagyok és könnyű. Iskola táskával a hátamon plusz tornazsákkal meg nem kempózok le senkit. Egyébként kerülöm a bajt, nem akarok különösebb szóváltásba keveredni eggyel se, de ha beütne a baj, akkor nem árt egy B terv.
2015. szept. 25. 22:12
 3/32 A kérdező kommentje:
Amúgy mondom, régen sokszor verekedtem, volt, hogy meg is vertek. Az agyrázkódás is egy régi jó ismerős meg a bedagadt szem. Nem nagyon tudom, hogy kéne verekedni, csak felrakom a kezem és megyek. Ha látom, hogy ütni kell, akkor ütök. Kivárni csak rosszabb, mert ha én kapom az elsőt, akkor hátrányba kerülök.
2015. szept. 25. 22:16
 4/32 anonim ***** válasza:
87%
Növeli az esélyed, ha nem bámulsz másokat, és kerülöd a zűrös helyeket, helyzeteket. Én is a harcművészetet javaslom. A fegyverrel magad is megsebesítheted, ha nem értesz hozzá. Ha meg véletlenül kinyírsz valakit, nehéz lesz bizonyítani, hogy mi volt az arányos védekezés, egyáltalán védekeztél, vagy támadtál.
2015. szept. 25. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
100%

Gázspray, de érdemes lenne eljárni boxolni, mert rendben van, hogy körbeállnak 8-an, de ha csak kettőt ütsz ki akkor utána már többet nem ugatnak, mert van más, akit elpáholhatnak anélkül, hogy kapnának.

Nekem is így volt, jártam edzegetni, aztán suli után belém álltak 3man.

Megijedtem, amit észre is vettek, szal kaptam egy csicska pofont, de jól jött, mert felhúztam magam meg az oldalt álló úgy tűnt, hogy ő is akar adni, szal már úgy voltam vele, hogy mindegy és elkezdtem gyepálni a fejét, amitől fel is esett meg a másik kettő megszeppent, de végül nekem jöttek én meg ütöttem mindegyiket, ahol értem, nem is éreztem fájdalmat, csak hogy kapok.

Aztán jó, elvertek, másnap kezdett el fájni igazán, de kb két nappal később belefutottam az egyikbe, de úgy csinált, mintha nem látna.

Én persze vérszemet kaptam és szándékosan elkezdtem felé haladni, ő meg úgy ment le a járda szélére.

Soha többet nem mertek ugatni meg ugye beszélték is a környéken, hogy elvertek, de hogy kaptak is, mert az egyiknek a szája repedt fel, az egyiknek dagadt volt az arca.

Szal én azt mondom, hogy menj el boxolni vagy thai boxra, mert eleve már annak is el fog menni a híre, másrészt majd akkor fogsz rájönni, hogy sokkal több van benne, mint amire elsőnek tűnik, mikor majd eltelik vagy fél év és észre fogod venni, hogy rohadt sokat fejlődtél, mert nem fulladsz ki fél perc után meg sokkal gyorsabb vagy, határozottabbak az ütéseid, ha box van akkor nem állsz egy helyben, mint egy farok, hanem már rakod fel a kezed és próbálsz mozogni, jobbra-balra, egy-két pofont kapsz nem csúszol össze meg kezdesz el kalimpálni a kezeddel.

Ez meg aad egy kis önbizalmat és úgy fogsz az ilyen bohócokra tekinteni, hogy na ha akarnám ezt is beraknám a kukába.

Ezt meg szintén észre fogják venni és nem fognak arcoskodni.

2015. szept. 25. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
100%

Jah annyi, hogy az ilyen judot meg stb tekergetős "marhaságot" nem ajánlom, mert nehéz beletanulni, sok idő kell hozzá meg nagyon ügyesnek kell lenni, mert a legtöbb fogás olyan, hogy ha nem jól kivitelezed, nem jó helyen feszítesz meg stb akkor szart se ér.

Főleg, hogy több embert nem tudsz lefogni.

Ez pedig egy utcai bunyóban simán benne van, mert gyors az egész, másrészt lehet jó lesz a dobás is, de odaveri a fejét a betonba aztán mehetsz a sittre.

A boxnál meg egy jó egyenes ütéssel fejre mindent megold, áll, szem, orr, fogak, mehet minden, aztán már húzza is le a feje a földre.

2015. szept. 25. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 sirius99 válasza:
48%
Küzdősport judo karate kudo mma ( nem tm hogy kell írni )...késsel nem sokat érsz 8 ellen
2015. szept. 25. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
100%

szerintem eléggé logikus,hogy ha ezen a vonalon akarsz fejlődni,akkor ezt kellene csinálnod,erre kellene készülnöd napi szinten,főleg ha ez ennyire frusztrál téged.

úgyhogy a kondit cseréld le heti 4-5 ökölvívó edzésre ahol megtanulhatod,hogyan kell hatékonyan embereket szétverni.

ahogy egyre jobban fog menni a boksz,úgy fogod levetkőzni magadról a jelenlegi áldozati kisugárzásodat,testbeszédedet ami miatt ilyen gyakran célpontnak néznek és ezen a vonalon is határozottá,keményebbé fogsz válni.

2015. szept. 25. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
100%

Jok a cimszavak :D

Remelem azert gangbangre nem szamitasz :D

2015. szept. 26. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
100%

Keress olyan haverokat, akik velük is haverkodnak és máris békén vagy hagyva, mert mindenki tudja, hogy "jó srác" vagy... Jó tactika, nekem 110% osan bevállt, mivel még meg is védenek azok, akiktől régen féltem...

Vagy másik tactika, ezt is tapasztalatból mondom, ha egy rétegből 1 áll veled szemben bíróságon miközben ellene vallasz, a haverjai meg mögötted ülnek lehajtott fejjel, az is megold minden problémát, de ehhez már kell tök is...

2015. szept. 26. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!