Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Thaibox Thaiföldön?

Thaibox Thaiföldön?

Figyelt kérdés

Ki szeretnék menni Thaiföldre edzeni , de ahogy néztem nagyon drágák kint a thaibox gym. Miért?

Valaki esetleg tud segíteni 3000 baht alatt?

mert ahogy láttam 1 hónap 12 000 - 16 000 baht..



2015. okt. 5. 11:14
 1/6 anonim válasza:

A kinti VERSENYZŐK közül sokan ott laknak a mesternél és akár heti 2-3 mecset is lenyomnak,aminek a bevételéből fizetik a képzést és a kaját + szállást. Mivel ott is vannak számlák így egyértelmű,hogy azokat fizetni kell és erre kérik el a pénzt,mivel te alkalmatlan vagy meccselni.

Ha meg drágállod,akkor járjál Szabolcsba Lakatos "Zsanklód Vandam" Mário mesterhez.

2015. okt. 5. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

A prividre válsz:


1. Nem vagyok tisztában a helyi árakkal,de nyilván vannak olcsó és drága helyek is.

2. Ott már 8-10 évesen kezdik a versenyzést és a legtöbben 25-30 évesen már abba hagyák,mert leamortizálódnak a napi 6-8 órás edzéstől a heti több meccstől.

3. Ha ott akarod vinni valamire,ahhoz ki kell költözni ÉVEKRE!!!

2015. okt. 5. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

és meg lehet élni belőle?

Már utána néztem de sajnos turista vízum vagy munka vállalási vízum van. a work permit nehéz megszerezni az mellet meg nem tudnék lejárni minden nap.

2015. okt. 5. 12:03
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Amit én láttam thaiföldi meccset nemrég,ott a győztes kapott hat dollárt és egy csomag színes ceruzát.
2015. okt. 5. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Tanulj itthon valami jó szakmát, nem kell egy világvégi elmaradott országban kínlódni, mert ott csak az állad fog felkopni, meg legfeljebb kapsz 2 monoklit a szemed alá egy meccsen.
2015. okt. 5. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Attól függ kinek drága. Neked, egy átlagos keresetű magyarnak mocskosul drága lehet. Viszont egy profi versenyzőnek sokszor mocskosul olcsó. Nem hiába van, hogy egyre több K1-es, MMA-s megy Thaiföldre edzőtáborozni.

Aztán megint attól függ, hogy mit vársz el. Ebben az árban már nem pusztán az van, mint sokszor itthon, hogy kibérelnek egy iskola tornatermét, hanem általában minimum 1 ring, kondi rész, sokszor még szállást is biztosítanak vagy segítenek szállást is keresni neked a környékeden. Ami itthon elit küzdősport teremnek számít, ott kint átlagos. Itthon se úsznád meg kevesebből ugyanazokat a szolgáltatásokat.

2015. okt. 8. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!