Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Elkezdjek Taekwondozni?

Elkezdjek Taekwondozni?

Figyelt kérdés
Már régóta szeretnék taekwondot tanulni és végre eljutottam egy edzésre, megnézni milyen. Nagyon tetszett meg minden, csak nem tudom, hogy képes leszek-e a megfelelő teljesítményt nyújtani. Teljes tapasztalatlansággal is érdemes elkezdeni? Milyenek az első órák? 16/L

2015. nov. 7. 13:42
 1/10 anonim ***** válasza:
Persze, hogy érdemes. A kezdőket még nem várnak el kb semmit, ahhoz bizonyítani kell. Ehhez az kell, hogy lássák rajtad, hogy elhatározott vagy, elmész az összes edzésre meg hasonlók. De ügye nem itf?
2015. nov. 7. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Miért? Mi a baj azzal?

Csak azt tanítanak a környéken.

2015. nov. 7. 15:00
 3/10 anonim ***** válasza:
Semmi baj nincs azzal, és még jó, hogy csináld, ha tetszik! Adj bele mindent és kitartást! Sok sikert! :)
2015. nov. 7. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
45%
Amúgy hadd adjak egy tanácsot. :P Mivel ugye Taekwondoo, tehát rúgó stílus és azok azért nem könnyűek, tehát úgymond csak lábbal harcolni nagyon nehéz, tehát azt ajánlom, hogy otthon gyakorolj sokat. Edzésen adj bele mindent, ha megszakadsz, akkor is, otthon is keményen. :P Edzésen gyakorold az erőt, otthon meg a gyorsaságot. Idővel ez a kettő egybefolyik és te leszel a terem réme. :D És otthoni plusz edzésnek a mélyállást ajánlom. :) Tudod, hogy az milyen? Szerintem edzésen is lesz, de ha nincs, akkor nézz egy képet egy Shaolin mesterről, amikor mélyállásban áll és azt másold le. Jó a comboknak. :P Szóval tényleg, kitartást és adj bele mindent. :)
2015. nov. 7. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm! ^^ Igyekezni fogok!
2015. nov. 7. 17:37
 6/10 anonim ***** válasza:
50%
Én a wtf-et jobban szeretem. Ha csak itf van akkor viszont nincs min gondolkodni. Utóbbi időben igazából már a wtf is kezd picit gagyi lenni.
2015. nov. 7. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Fejezd már be, mindenol a kung fut reklámozod?


--


Kérdező, ha tetszik, akkor járj nyugodtan, amit élvezel, abba gyorsan fogaz fejlődni. Azt csináld otthon, amit az edződ mond ( mivel sokkal jobban ért hozzá) és ne azt, amit itt egy akárki le ír.

2015. nov. 7. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
45%
A Honvédnek igaza van, ha szereted és tetszik, akkor járj rá! Ne foglalkozz olyanokkal, akik nem értenek hozzá és csak dumálnak. Viszont én az első részét a kommentjének nem értem. Azt most kinek szántad?
2015. nov. 7. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Kiírtak egy tdv-val kapcsolatos kérdést, te meg azonnal írod, hogy ilyen shaolin mestereket nézzen és próbáljon utánozni. Akadj már le a kung furól, semmi köze nem volt a kérdéshez. A kiba dachi az összes keleti harcművészet alapeleme, nem csak a kung funak, ennyi erővel írhattad volna, hogy hapkido mestereket nézzen. A kérdező meg ne shaolin mestereket utánozzon a youtubeoról ha tkdzik, hanem szépen kérdezze meg az edzőjét, aki tudja és látja az edzéseken, hogy min és hogyan kéne javítania.
2015. nov. 8. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
76%

Kedves Magyar Honvéd!

Neked alapból ilyen alacsony a szövegértelmezési készséged, vagy direkt ráteszel egy lapáttal? Most ezt full komolyan kérdezem, kérlek őszintén válaszolj.

SűrítettLevegő pusztán példának hozta fel a Shaolin mestert. Erre te neki ugrasz, hogy ne reklámozza a Shaolin Kung Fu-t. Ráadásul pusztán azt az egy erősítő gyakorlatot ajánlotta. Erre fel szerinted máris a Kung Fu-t reklámozza.

Szerintem amíg nem tornázod fel a szövegértésedet inkább hanyagolnod kellene a válaszok írását.

2015. nov. 8. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!