Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » 2 méter magas ember bmx-ezhet?

2 méter magas ember bmx-ezhet?

Figyelt kérdés

2015. dec. 11. 21:25
 1/5 A.C.A.B válasza:
Én nagyjábol ilyen magas vagyok. Régebben megpróbáltam, de szerintem nem sok értelme van. Versenyszerűen meg (szerintem) egyenesen esélytelen. Nekem az volt a bajom, hogy egyszerűen nem fértek el a lábaim :D úgyhogy inkább hanyagoltam. Viszont ha megteheted (és persze csak ha érdekel) szerintem mindenféleképpen próbáld ki a motorozást, azon belül is a Stuntride-ot. Ez hasonlít a bmx-ezéshez. Igaz, sokan azt hiszik, hogy drága sport, de nem feltétlenül. Egy mezei simsonnal is lehet próbálkozni, az nem drága, (igaz, a rendes igazi stuntridehoz legalább 3-400 ccm-es motor kell) de ezt nem is merem ajánlani, mert mégiscsak bmx-ről volt szó :D úgyhogy bocs, hogy elkanyarodtam a témától. (De ha megteheted tényleg nézz utána a stunt-nak. Nekem azért tetszik részben, mert itt a motorok is nagyok, nem számít annyira az ember magassága, mint a kis bmx-eknél)
2015. dec. 11. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ez így, hogy bmx-ezhet eléggé értelmetlen kérdés, a bmx-nek rengeteg válfaja van... de mind megoldható magasan is, flatland-hez nem árt hajlékonynak lenni, de ha magas vagy, az nem külön hátrány.. aki meg arra hívatkozik, hogy nem fér el a lába az mit csinált? ült a bringán? bmx nem az a bringa, amin ülni kell :D
2015. dec. 11. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Long vázat kell venni és elfér a láb.
2015. dec. 12. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A.C.A.B válasza:
Nem vagyok hülye, tudom, hogy nem ülni kell rajta, de egyszerűen állva sem fért el a lábam úgy, hogy rendesen lehetett volna mozgatni a bmx-et. :) de én személy szerint nem bántam meg, hogy nem adtam ki óriási pénzeket, egy valamire való bmx-ért. Inkább megvártam amíg több pénzem lett és vettem egy motort. Utólag visszanézve szerintem a rendes, használható bmx-ek, vagy akár csak az alkatrészeik is nagyon túl vannak árazva.
2015. dec. 12. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Davee88 válasza:
Barmilyen magas ember bmx-ezhet.. Aki magadabb az vegyen magas, hosszu vazat es szeles, magas kormanyt.. Ennyi..
2016. nov. 10. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!