Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Egy alacsonyabb ember szebben...

Egy alacsonyabb ember szebben ki tudja dolgozni a testét mint egy magasabb? (Naturalban)

Figyelt kérdés

2015. febr. 8. 15:08
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem.
2015. febr. 8. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hamarabb meglátszik.
2015. febr. 8. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 HarciCsiga ***** válasza:
Nem sot
2015. febr. 8. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem maximum hamarabb látszik rajta az edzés, mivel az izmai rövidebbek.
2015. febr. 8. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

https://www.youtube.com/watch?v=9yYKH9K3xdQ


2:44 nél a srác amelyik sapkában van,innen merült fel bennem a kérdés,és igen tudom,hogy ő NEM Natural.

2015. febr. 8. 15:48
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Relatív, hogy kinek mi a szép. Egy alacsonyabb emberen (pl. 160-170cm) eleve jobban meglátszik pl. 1 kiló izom, mint egy magasabb emberen (pl. 185-195cm). De ez függ alkattól is, mert egy magas ember keskeny derékkal és széles vállakkal, vékonyabb csontozattal, szálkásabb formában szerintem esztétikusabb egy hasonló paraméterekkel rendelkező alacsony embernél. Az alacsony ember kicsit tömzsinek hat még szálkásabban is, mert rövidek az izmok magasságból adódóan. Az, hogy melyik dolgozza ki szebben az meg genetikától is függ. Alacsony ember endomorf beütéssel már nem lesz annyira esztétikus , mint egy colos mezo adottságú, nyilván fordítva is igaz, mert lehetsz magas endomorf fajta keskeny vállal, ha az alacsony majdcsak full mezo, egy versenyen ilyen esetben tuti az alacsony részesül előnyben. Mondjuk ott van még a vádli, mert a magas embereknél sok esetben magasan tapad a vádli, alacsonyabbaknál meg szinte már adott egy jobb vádli edzés nélkül is ezt sűrűn látom, de fordulhat ez a dolog is, azért írtam a genetikát. Persze fontos az edzés, és a legfontosabb a kaja, a gének adottak. Összegezve lehet mindkettő szép. Én leírtam egy álláspontot. Ez egy erősen filozofálós kérdés.
2015. febr. 8. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az a srác kb. 170 centi, Jeff meg olyan 183-185 cm. Jeff esztétikusabb, genetikája miatt is, mert a srác ekto, keskeny vállal, Seid meg mezo keskeny csípő, széles vállöv. Ezért is írtam az előbb, ha hasonló az adottság, akkor mindenképp a magasabb lesz a szebb, ha a vég kifejlett állapotot nézzük. Nyilván itt is a magasabb a jobb, mert a magas ez esetben mezo féleség , a másik ekto féleség, persze, ha a magasabb endo lenne az alacsony mezo akkor a magasabb nagyobb egyértelmű, de a kicsi az esztétikusabb, szebb. Persze ezek tele vannak, de nem ez a lényeg, hanem a fasza gének + ha ehhez még magas is az ember, akkor az előnyösebb sokkal. Még, ha nem is lehet ekkora tömeget elérni ekkora szárazsággal, akkor is jobban fog hatni.
2015. febr. 8. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Kár ezen vitatkozni. Genetika minden. Egy kisebb termetű ember is nézhet pont olyan esztétikusan ki, mint egy magas.


Izomtapadás,izomformák,vállöv szélessége, csipő.

2015. febr. 8. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!