Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Ki nyerne az alábbi párosításo...

Ki nyerne az alábbi párosításokból verekedésben?

Figyelt kérdés

Testépítő vs Matróz

Karatés vs Kőműves

Bokszoló vs Krav Maga

Kövér kidobó vs KungFu-s gyerek

Szumó birkózó vs Súlyemelő



2015. dec. 22. 20:02
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Ostoba kérdés.
2015. dec. 22. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Ha már beírtál két szót, akkor válaszolj is rendesen. Elég ha tippeltek. Csak kíváncsi vagyok a véleményekre.
2015. dec. 22. 20:07
 3/22 anonim ***** válasza:
7%

Testépítő

Kőműves

Bokszoló

Kidobó

Az utolsót nehéz eldönteni,de inkább a szumós.

2015. dec. 22. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Oké, köszi. Mondjuk a Testépítő-Matróz az érdekes. A Matrózok verik egymást, felmásznak az árbocra, kötélre is jól másznak, kikötőkben kis kocsmákban félholtra verik egymást. Nekem ilyen szuper kőművesnek tűnik a matróz. Tehát szerintem ő nyerne. A kondisnak is lehet esélye, főleg ha jár diszkóba és ott ütik egymást egy-két Jagermaister után.
2015. dec. 22. 20:40
 5/22 anonim ***** válasza:
100%

EMBERFÜGGŐ !!!!!


ha mindenképp tippelnem kellene, akkor szerintem,

Tesépítő

Karatés

Boxoló (mivel így írtad profira gondolok)

Kidobó ( többnyire csinálnak valamilyen sparringos küzdősportot, ha csak kung fus "gyerek", és nem egy shaolin pap az ellenfele, akkor a kidobóra szavazok).

Szumó birkózó.


A kérdés egyébként tényleg nem életszerű.

2015. dec. 22. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:

Testépítők tényleg ennyire kemények?

Tudom amúgy, hogy nem életszerű, de érdekel.Gondolom ide harcokban jártas küzdős emberek irkálnak, tehát csak tudják. Például te is kommandós vagy katona vagy, Magyar Honvéd. Bocs, ha nem emlékszek, csak néha szoktam itt olvasgatni.

2015. dec. 22. 21:08
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Igazából voltam mind a kettő, az hogy egy harcban pl ki nyer rengeteg mindentől függ, én lehetsz te akárhány danos mester, akármekkora mma bajnok, vagy kaphatsz akármilyen különleges kiképzést, ha 4 méterről a 18 éves hülye gyerek 2x mellbe lő egy 9mm-sel. Minden szituációt másképp kell megoldani, valamit fegyverrel, valamit pusztakézzel, valamit dumálással, valamit együttműködéssel. "Improvizálj, igazodj, győzd le!" :)
2015. dec. 23. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
30%

Matróz.


Ha a Karatés tudja, hogy a stílusa semmit nem ér kézzel és rúgásokkal harcol, amivel viszont erős, akkor ő.


Nem tudni, mert emberfüggő.


Milyen Kung-fu-s? Hobbista senki, csak valahova kell járni, vagy rendesen csinálja? Ha rendesen, akkor ő.


Szumo.

2015. dec. 23. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:

Igen,a testépítők kemények

[link]

2015. dec. 23. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

Es hol marad a

Jujitsu vs rendor

Ninja vs katona

Samurai vs kidobo

Swatt vs testor

Delta force vs bokszolo

Hotdog arus vs ciganygyerek


Ezeket miert hagytad ki?

2015. dec. 23. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!