Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Ki nyerne az alábbi párosításo...

Ki nyerne az alábbi párosításokból verekedésben?

Figyelt kérdés

Testépítő vs Matróz

Karatés vs Kőműves

Bokszoló vs Krav Maga

Kövér kidobó vs KungFu-s gyerek

Szumó birkózó vs Súlyemelő



2015. dec. 22. 20:02
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:

#Sűrített Levegő: Profi kunfus csávóra gondoltam. pl. Máday


#Lecktra: Lehet, hogy hülye kérdés, de nem viccnek szántam. Megértésed köszönöm.


Köszi annak aki rendesen válaszolt. :)

2015. dec. 23. 19:15
 12/22 anonim ***** válasza:
Hát Máday valószínűleg összepakolja a kidobót. de akkor ne egy szimpla kidobót nézzünk, hanem legyen arányos az is, legyen a legjobb kidobó. ezért baromság kicsit a kérdés :D
2015. dec. 23. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:

Mádayra nagyon fújnak sokan, de 30 éves csinálja azt, amit, 30 éve gyakorolja minden nap és nem egyszer sparringolt ő sem Box, Taekwondoo, Karate és még más stílusok ellen nem csak itt, hanem Kínában is. Úgyhogy őt egy szimpla kidobó nem fogja megverni. Vele egyenrangú ellenfél Mike Tyson például. Ott már nehezebb a kérdés. Ringben, barátságosan inkább Tyson, de utcán, vérremenőleg meg inkább Mádayra szavazok, bár ők ketten nagyon tudják a maguk stílusát, úgyhogy tényleg az veszítene, aki előbb hibázna. Ezt meg így nem lehet megmondani.


Tényleg bugyuta kérdés ez, ne haragudj! Kezdj el valamit te is és akkor majd rájössz, hogy miért mondjuk, hogy bugyuta kérdés. :)

2015. dec. 23. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:

Én thai boxoltam, de nem igazán fogott meg ez a dolog. 3 év után otthagytam. Most futok, ezt jobban szeretem.

Kissé szándékosan is lett bugyuta, mivel sok helyen látok ilyet, hogy "hű a kungfust felpofozná a kőműves!". Meg a "testépítőnek lufi izmai vannak, szóval a kőműves törött pálinkás üveggel kiszurkálja és leereszt". Tehát direkt lett ilyen valótlan, kissé komolytalan. Elméletben is érdekelt viszont, hogy ha mondjuk összekerülnének egy küzdelemben, mondjuk ilyen underground utcai harcban, akkor ki nyerne. Volt ilyen műsor is a tévében, hogy teszteket csináltak például a Spetnatz kommandósokról és Zöldsapkásokról és amelyik alakulat jobban teljesített az került ki győztesnek. De volt ilyen a vikingekről meg a szamurájokról is például. Szóval ez egy ilyen "paraszt" verzió akart lenni.

2015. dec. 24. 12:31
 15/22 anonim ***** válasza:
Rettegett harcosok, egy hihetetlenül hiteltelen műsor. veteránok akik már közel sem olyanok mint fénykorukban mérték össze a tudásukat, ráadásul egy valós harchelyzetet akárhány tényezőt adok meg, sem lehet leszimulálni.
2015. dec. 24. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
69%
Hülyeséget mindenhol láthatsz. Az igazság az, hogy azok, akik tényleg értenek hozzá azt mondják, hogy emberfüggő a dolog. Nagyon igazuk van, hogy a mai Kung-fu oktatásban nincsen sparring, ezért nagyon kevesen tudnak csak jól Kung-fu-zni. Csak gyakran beleesnek abba a hibába, hogy, hogy akkor a stílust szidják, holott az nem tehet a szar oktatásról. Ez van. Egy jó Boxoló a Kung-fu-t tanulók 95%-át kiheréli, holott a Box semmivel nem jobb a Kung-fu stílusoknál, ahogyan azok sem jobbak nála, egyszerűen a Box oktatása magasan sokkal jobb, ezért van ez, ami most van. Bezony. Viszont ne kőműveseket és golfozókat küldjünk már Kung-fu-sok ellen, pls. Ez már túlzás!
2015. dec. 24. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:
Oké, köszi :D
2015. dec. 25. 13:28
 18/22 anonim ***** válasza:
Chuck Norris ezeket mind elveri
2015. dec. 27. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
A bokszoló és a kidobó nyerne nagy valószínűség szerint. A másik három párosítást illetően a konkrét személyektől függene a kimenetel, meg még a pillanatnyi szerencse is befolyásolhatná, tehát erre nem lehet válaszolni.
2016. jan. 6. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 Fingkirály ***** válasza:
kimaradt a pankrátor vs testépítő (ami egész elgondolkodtató, mert a legtöbb pankrátor testépítő is egyben, és habár az egész megrendezett cirkusz, de mégiscsak megtanulják, hogy hogyan csinálják), valamint az alien vs predator :)
2016. jan. 13. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!