Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Muay Thai edzes Bangkokban....

Muay Thai edzes Bangkokban. Tobbi lent?

Figyelt kérdés

Bangkokban kijottem edzeni. Azt mondtak van tehetsegem es kulfoldihez kepest eleg jo vagyok.

15 orat vettem 3 000 baht ert es csak velem foglalkoznak. Paozas volt elso edzesen. De otthon csak 3 honapja csinalom.

Ha 2 honapot edzek itt . Mennyit tanulok? Mert itt csak velem foglalkoznak. Paozas. Egy az egy ellen.

2 honapos edzes mennyi fejlodes lathato majd?

Budapesten egeszen masabb az edzes.

Ha vissza mentem bpre szerintetek van ra esely hogy versenyezhessek?



2015. dec. 25. 06:09
 1/7 anonim ***** válasza:
Nagyon életszagú, hogy ha kijutottál edzeni bankokba, akkor a gyakori kérdések oldalán teszed fel ezt ezt a kérdést. :)
2015. dec. 25. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

Ez kamu

...

2015. dec. 25. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Tenyleg bangkokban vagyok... ratok bizom hogy elhiszitek vagy nem.

Nem kamu. Es be is tudom bizonyitani...

2015. dec. 25. 10:28
 4/7 anonim ***** válasza:

Én hiszek neked, de mivel a napokban nézegettem egy csomó túrista videót ahol szinte mindenkit behúztak ilyen "edzésre" nekem az a gyanúm, hogy egy túrisztikai üzleti fogás áldozata lettél...


Figyelj majd oda amikor jönnek a thai csajook az éjszakába, nehogy ruha nélkül ébredj a parton...

2015. dec. 25. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Ez nem az. Jitti gym. Nagyon jo hely kedvesek es segitenek van szallasom. De koszi
2015. dec. 25. 12:18
 6/7 anonim ***** válasza:
A jitti az egy turista edzőterem. Tele van ilyennel egész thaiföld. egy normál helyen nem kapsz 15 órát 3000ért.
2015. dec. 26. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Miert? Te tudsz jobbat es olcsobbat?

Sztem eleg jo. Csak velem foglalkoznak olyan mint egy privat edzes. Nagyon sok edzo terem itt nem szivesen fogad turistakat... pl buakaw.. vagy ha mesz is csak 1 ora 8 00 baht es magan edzes 1200

Ha helyi vagy 500 egy nap es egy honap 5000

Ha tudsz kerlek irj privit

2015. dec. 26. 07:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!