Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Jó az elgondolás futáshoz?...

Jó az elgondolás futáshoz? Nyújtás hogy nézzen ki?

Figyelt kérdés
A cél 2 kilométeren belül elérni 10 percet. Most gyatrán megy, amikor kicsit jobb voltam, akkor 1500 méter ment 10 perc alatt. Most visszaestem 1500 méter 15 perc lett...Régen a 2 kilométer volt ennyi, bár ez sem volt fényes. Na szóval olvastam, hogy télen alapozó időszakot kell tartani. Tehát gondoltam, hogy feltornászom magam 2 kilométer köré, valamennyire pörgetem a távot, megpróbálok megütni 13 percet, legrosszabb esetben 15 percet. Aztán tavasszal elkezdek rövidebbeket menni, csak 500 métereket, megpörgetem a tempót, kitolom a tejsavküszöböm. Nálam igazából ott a gond, hogy tüdővel bírnám, de az izmaim beégnek és nem bírok gyorsabb tempót diktálni. 2 Tejsavküszöb toló edzés menne és 1db sprint tavasztól, most 2 alkalommal menne a kilométer gyűjtögetős edzés. Korábban mondtak nekem olyanokat, hogy még nyújtani is fontos. Na most nem tudom, hogy hogyan kellene. Itt-ott vannak nyújtó gyakorlatok, de kíváncsi lennék egy bevált nyújtó tervre, illetve érdemes-e külön nyújtó napot beiktatni?

2015. dec. 1. 22:25
 1/1 anonim válasza:
Hajráá! Szerintem nyújtani minden edzés után lehet. De csak szerintem.
2015. dec. 1. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!