Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » A harcművészek szerint,...

A harcművészek szerint, baromira működik az, amit csinálnak. De, akkor a youtubon mért nem találok full contact küzdelmeket, ahol harcművészek nyernek? Mindig vesztenek, és nevetségesek.

Figyelt kérdés
Légszi küldjetek videokat és győzetek meg, hogy a harcművészek is vannak,olyan Jók, mit a küzdősport művelői.
2016. jan. 22. 11:24
 1/7 anonim ***** válasza:
45%
Szerintem egy igazi harcművésznek nincs szüksége arra, hogy mással szemben bizonyítson, legkevésbé arra, hogy felvegye videóra.
2016. jan. 22. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
30%

A megoldást a halmazelmélet adja meg.


az embereket sokféleképpen lehet osztályozni.


itt van két példa.


Aki bírja a kemény fizikai és mentális terhelést, és az, aki nem.

aki szeretne kemény harcos lenni, és aki nem.


A kérdés szempontjából minden embert el kell bírálni a fenti két besorolás alatt.


1. aki birja a terhelést és bunyós akar lenni, az valami küzdősportot választ, és azzal lesz boldog.


2. aki bírja a terhelést, de nem akar harcos lenni, az talál magának más sportot, atlétikát, sziklamászást, úszást, stb.


3. aki nem birja a terhelést, és nem is akar bunyós lenni, az otthon mereszti a seggét tévét bámulva, vagy a gép előtt kockulva. Esetleg a pultot támasztja valami italmérésben.


4. aki nem bírja a terhelést, de harcos akar lenni, az meg talál magának valami harcművészetet. Persze arra alkalmatlan, hogy bunyóssá váljon, de legalább eszetlen kocka módjára védheti a mundért. Mindig megmondja a tutit, kb mint a kocsmában tántorgó részeges barmok, lásd a 3. csoportot.

2016. jan. 22. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
88%

Mert nem oda lettek tervezve. Hazai pályán a Boxot rohadt nehéz legyőzni, utcán viszont már egyszerű, mármint egy harcművésznek. Ringharcra az összes Kung-fu és Karate stílus sz****t sem ér, viszont igazi harcban semmi probléma velük, utcán eddig mindig azok győztek a Box ellen. Eddig legalábbis... csak erről nem beszélnek, mert ez fáj a nyugati társadalomnak.


Ez az egyik. A másik meg, hogy kezdőkön kívül más nincs YouTube-on, tehát egy 2-3 éve Kung-fu-t, Karatét tanuló kezdő gyermek harcol egy 9-10 éve Boxot tanuló profi ellen a Box szabályain belül. Azt hiszem érthető a "harcművész" veresége.

2016. jan. 22. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Meg is értem amit mondasz SűrítettLevegő. De te honnan tudod, hogy az utcai bunyókban ki győz, és honnan tudod, hogy hány éve boxol vagy kingfuzik calaki egy videóban ? Illetve a karatésok nagyon is jól megállják a helyüket a ringben. A K1 televam kyo karatésokkal.
2016. jan. 22. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

"igazi harcban semmi probléma velük, utcán eddig mindig azok győztek a Box ellen. Eddig legalábbis... csak erről nem beszélnek, mert ez fáj a nyugati társadalomnak"


Ezt eleg meresz igy kijelenteni. Rengeteg olyan utcai harc van amirol nem tudunk es nem latjuk a vegredmenyt. Az pedig tenyleg igaz, hogy nem mindig tudjuk, hogy ki uz harcmuveszetet es ki a boxolo.


En a mai napig szeretem a kung fu-t bar sosem tanultam, de gyerekkent es most is lenyugoz a kultura es az egesz. Tanultam tradicionalis ninjitsut es aikidot es tudom, hogy egy sokat gyakorlo mester milyen tudassal bir de azert nagyon sok mindentol fugg a gyoztes szemelye.

2016. jan. 22. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 aikiboxer ***** válasza:

A narrátor szerint ez nindzsa, szerintem inkább karate vagy TKD. :)

[link]

2016. jan. 23. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nagyon nem ismertem fel egyiket se, de mindeképpen látványos és hatásos volt :D
2016. jan. 23. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!