Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Ju jitsu-hoz valaki egy...

Ju jitsu-hoz valaki egy erőnlét, állóképesség, ügyesség fejlesztő edzéstervet/gyakorlatsort?

Figyelt kérdés

Nagy segítség lenne 1,5 hónapja kezdtem és úgy érzem nem vagyok elég rugalmas meg erős hozzá.

Előre köszönöm! :-)

15/F


2016. márc. 7. 16:57
 1/7 anonim ***** válasza:
Próbáld ki a fegyelc edzést, saját testsúlyos gyakorlatok szerintem hjók lennének. Vagy ha nem akarod követni a konyvet akkor fekvőtámasz guggolás húzódzkodás tolódzkodás hasizomgyakorlatok... Nézz youtubeon saját testsúlyos edzestervet akar street workout szerűt is
2016. márc. 7. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
keress rá erre a manusra, Ido Portal
2016. márc. 7. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nindenki esetlennek érzi magát az elején ne szegje kedved. Fekvőtámasz, hasprés, lábemelés, futás, úszás. Ezek jó erőnlétet adnak.

A technikákat edzésen fogod megtanulni. Figyelj a mestredre, járj edzésre rendszeresen és hamar fejlődni fogsz. Osu!

2016. márc. 7. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Valahogy a fekvőtámasz, guggolás, húzódzkodás, tolódzkodás, lábemelés, futás jobban tetszik mint ez a fegyencedzés ami biztos jó de rengeteg lépés van ami mintha valami öregembernek lenne rehabilitációs gyógytorna 5-6 lépéstől kezd szerintem csak értelme lenni. :-)

Köszönöm a válaszokat sókat segített!

2016. márc. 8. 06:27
 5/7 anonim ***** válasza:
1,5 hónapja kezdted, úgyhogy nem meglepő, hogyha nem érzed magad elég rugalmasnak meg erősnek hozzá. Teljesen kezdőként mindenki ilyen. Rugalmassághoz nyújtás és nyújtógyakorlatok kellenek, az erőnléthet meg leírták miket csinálhatsz ilyen korban.
2016. márc. 8. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Hát van benne valami csak hát elég lelkesedés romboló ha valami sokadszorra nem jön össze, de majd idővel akkor, köszönöm mindenkinek a hasznos válaszokat! :-)

Ha még tudtok valami érdekeset, hasznosat hozzáfűzni nagyon kíváncsi lennék rá!

2016. márc. 8. 17:16
 7/7 anonim ***** válasza:
Fuss sokat. Meg négyütemű fekvő és ugrókötél felváltva mehet pihenő nélkül. Esetleg még kettlebell swing vagy szakítás.
2016. márc. 9. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!