Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Airsoft fegyverrel milyen...

Airsoft fegyverrel milyen sérülést lehet okozni?

Figyelt kérdés

Azt tudom, hogy szemet ki lehet vele lőni (ha nem vigyáz az ember).

Az orrot el lehet vele törni, vagy súlyosabb sérülést lehet okozni vele, a gumilövedékkel?


2010. ápr. 3. 23:21
1 2
 11/13 anonim válasza:
Nem vészes azért . :) Az orrod nemtöri el az biztos műanyag golyó . Én pl lány vagyok unokatesommal (fiú) szoktam lövöldözni. Fáj persze de nemrinyálok :D..
2014. jan. 13. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:

A fegyver erősségén, és a célpont öltözetén múlik.

Ha a fegyver elég erős, és a célponton csak vékony ruha van, akkor tud vörös foltot hagyni, ami fáj. Ha egyáltalán nincs rajta ruha, akkor vérezhet, a lövedék a bőr alá mehet. De ha a fegyvered nem erősebb a megengedettnél, mindenki megfelelő (zárt 2-3 réteg) ruhát visel, és nem 2m-ről lősz, akkor nem is fáj, sőt van hogy észre sem veszi az akit eltaláltak, ha nem hallja a koppanást.

2018. febr. 10. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 Rip p9 lite válasza:
de amúgy 2 méteren belül inkább csak kiabálj hogy "bang bang"
2021. márc. 25. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!