Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Milyen gördeszkát érdemes...

Milyen gördeszkát érdemes vennie egy kezdőnek?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Még annyira nem vagyok benne a sportban, igazából most szeretném elkezdeni a gördeszkázást (Iskolába járni, vagy csak úgy közlekedni is). Mivel csak most kezdeném el, nem szeretnék rengeteget rákölteni, csak az alapokat tanulnám meg, meg ilyenek. Nézegettem az összerakott deszkákat néhány oldalon, de némelyiknek borsos az ára. Tudnátok olyat ajánlani ami nem is a leggagyibb, de nem is valami prémium deszka? (Max szerintem 20,000Ft-ot szeretnék rákölteni). Gondoltam arra is hogy összerakhatom magam, de nem értek hozzá, és elég béna vagyok :D. Válaszotokat köszönöm! (Ui.: Ha az számít valamit akkor: 180cm vagyok, és elég nagyméretű a lábam)

2016. márc. 29. 07:40
 1/2 Nightwing evil válasza:
ha trükközni is akarsz akkor egy jó kis DarkStar deszkát vegyél.(kb. 20000ft nél kezdődik. én 25ért vettem) ha csak menni akarsz rajta akkor meg oxelo esetleg
2016. márc. 30. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat, ahogy néztem a decathlonban egy oxelo deszka, ami felnőtt méret az kb 20-21 ezer forint, ezért szerintem inkább költök rá 2-3 ezer forintot pluszba és akkor veszek egy darkstar deszkát, ami valószínűleg sokáig bírja. Elsősorban közlekedésre szeretném, de ha van időm akkor trükközni is meg szeretnék tanulni vele. (+ van is a közelemben egy viszonylag jó kis pálya)
2016. márc. 31. 14:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!