Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Hogyan tanuljuk meg az előre...

51312564651 kérdése:

Hogyan tanuljuk meg az előre szaltót?

Figyelt kérdés
Sziasztok..Parkourozni kezdtünk egyik haverommal..Ugye ehhez a sportághoz a szaltó is ide tartozik.Elkezdtük csinálgatni de mindig hátra vagy pedig a fenekünkre esünk..Szeretnék tanácsokat kérni hogy hogyan kezdjük el csinálni amivel talán könnyebb lenne megcsinálni..Arra kérlek titeket hogy ilyen tutorial videókat ne küldjetek rengeteget néztem de a tanácsotokat kérném hogy hogyan gyakoroljuk be a sima előre szaltót?

#milyen módszerrel
2016. márc. 29. 18:18
 1/1 anonim válasza:
Sziasztok! Annyi lenne a kérdésem, hogy körülbelül mikor kezdtetek el parkourozni? Ha nemrég akkor először sajátítsatok el vaultokat, rollokat. A szaltóval kapcsolatban pedig azt mondanám, hogy először ha van rá lehetőség akkor trambulinon vagy szivacsgödörbe próbáljátok meg, mivel ha elrontjátok akkor sem lesz belőle komolyabb bajotok. Viszont ha nincs rá lehetőség akkor nézzétek ki egy viszonylag puha talajt (Fű, homok, faforgács) és ott próbálkozzatok. Szerintem azért estek a hatátokra, feneketekre, mivel nincs meg a kellő felfele irányuló erő. Próbáljátok jobban, erőteljesebben elrúgni magatokat és ha már a levegőben vagytok akkor minél gyorsabban húzzátok össze magatokat, hogy meglegyen a forgó mozgás. Remélem segítettem valamit.
2016. jún. 20. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!