Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » 22 éves vagyok, és tetszik a...

Akomata kérdése:

22 éves vagyok, és tetszik a karate, a közdősportok, és a testépítés, kezdeni akarok valamit magammal, mit javasoltok?

Figyelt kérdés
Azt szeretném kérdezni, hogy melyik mellett áll több érv, melyiket éri meg elkezdeni ennyi idősen, és miért.

2015. szept. 4. 13:38
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem igazán egy kategória, de semmit se késő elkezdeni.
2015. szept. 4. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Elég nagy probléma, ha 22 évesen nem tudsz önállóan döntést hozni. Nálam egyedül a testépítés jöhet szóba, éppen ezért nem is okoz gondot "választani", mert tudom, hogy ez az ami érdekel. Valószínűleg téged egyik sem érdekel igazán, mert ha így lenne, akkor nem tetted volna fel ezt a kérdést.
2015. szept. 4. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Én nem régen kezdtem el a thai boxot és nagyon imádom:) Az edzések nagyon kemények de élvezetesek. A társaság nagyon jó, az edző nagyon szigorú de jófej. Ezt a sportot pedig ennyi idős korban és bátran elkezdheted.
2015. szept. 13. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!