Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Mike Tyson le tudott volna...

Mike Tyson le tudott volna győzni egy shaolin szerzetest?

Figyelt kérdés
Szabályok, menetek, bíró és védőfelszerelések nincsenek. Szigorúan pusztakezes küzdelem. A fénykorában lévő Tyson a legerősebb shaolin pap ellen.

2016. ápr. 4. 17:22
1 2 3 4 5
 1/49 anonim ***** válasza:
37%
Nem.
2016. ápr. 4. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/49 anonim ***** válasza:
39%
Rövid magyarázat: minden stílus, ami mozgékony és tud rúgni, az a Boxot kivégzi pillanatok alatt. A Shaolin stílusok pedig mozgékonyabbak, mint a Box, a rúgó erejük pedig hatalmas.
2016. ápr. 4. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/49 anonim ***** válasza:
70%
Abból kiindulva hogy Tyson tapasztalt utcai bunyós volt, konkrétan többször ült fogdán bunyó miatt, mint ahány profi meccse volt összesen, én Tysonra tenném a voksom. Tysonnak brutális fizikuma volt, súlycsoportokkal a hegyi levegőn felnőtt kínai mesterek fölött van. Aztán lehet hogy a pap nyerne, de biztos nem lenne könnyű dolga, ahogy a Bajnoknak sem :)
2016. ápr. 4. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/49 anonim ***** válasza:
62%

ha mondjuk egy sikátorban van a dolog ahol a pap nem tud annyit fickándozni,akkor tyson kivégezné elég gyorsan.

egy 2x3as zárkában megincsak tyson.

esetleg egy nyílt mezőn lehetne döntetlen,mert ott el tudna futni a szerzetes.

2016. ápr. 4. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/49 anonim ***** válasza:
53%

Azért én a shaolin papot nem becsülném le. A szerzeteseknek minden testrészük fel van edzve.

https://www.youtube.com/watch?v=EMkz7lTGzQ8


Míg egy bokszoló lábai például nincsenek. Ökölvívó szabályrendszerben Tyson nyerne ez egyértelmű. Szabályok nélküli harcban a pap, hiába bunyózott Mike kölök korában sokat a gettóban.

2016. ápr. 4. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/49 anonim ***** válasza:
36%

Tyson 1 ütése betalál és kész szerintem, de nem azért mert az utcán bunyózott, hanem mert jó boxoló volt! Persze előnyt ad hogy az utcáról is van tapasztalata. Azt meg hagyjuk már hogy valamiben van rúgán és már jobb a boxnál!

Akkor a foci máris jobb mint a box ennyi erővel!

2016. ápr. 4. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/49 anonim ***** válasza:
78%

Barátom azért vegyünk figyelembe logikusan pár dolgot.


1. Az ökölvívásban csak deréktól felfelé támadunk. Tehát egy bokszolónak nincsen sem gyakorlata, sem tapasztalata derék alatti támadásokra.


2. Az ökölvívó legnagyobb fegyvere a lába. Nem csak a jó elmozgás/lábmunka végett, hanem mert amikor az ütésbe beleadja a csípőjét is, akkor stabil lábakon kell állnia, a térdeknek jól kell rugóznia. Szétrúgott combokkal és térdekkel oda a lábmunka és ezzel együtt az elmozgás. Lásd K1.


3. Tyson bírja az ütéseket és kemény csávó. De szerinted a shaolin nem az, amikor téglákat fejelget szét?


4. Egy ökölvívó fájdalomtűrő küszöbe nem terjed ki minden testrészére.


5. Tyson 100%, hogy nagyobbat üt mint egy szerzetes. Viszont a szerzetes rúgása pedig erősebb, mint Tyson ütése. Már csak azért is, mert az ember lábán nagyobb izomtömeg található, mint a karon. Ezért nagyobb erőt is képes kifejteni. Bár a láb, pont ezért is fárad el hamarabb, mint a kar. Nem véletlenül 3-4 menetesek a k1 meccsek. Bár egy shaolin egész életében edz, napi 8-10 órákat. Tehát állóképesség szempontjából nem marad alul Tyson ellen.

2016. ápr. 4. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/49 anonim ***** válasza:
78%

Ez így van, de szerintem aki vegigbunyózta minden nap az éjszakát, az nem csak a szabályos boxhoz van szokva. Amennyi gátlás volt a fülleharapós iron mikeba szerintem egy érdeke bunyó lenne. Mondjuk lehet hogy volt Tyon karja van akkora mint a szerzetes combja:D

Hiába fejelget szét valaki téglákat, az idegpályáit nem tutja kiedzeni, Tyson pontosan tudja hova kell ütni.


Én azért szavazok Mikera, mert két magasan képzett bunyósnál többnyire a súlycsoport dönt, amiben Tyson magasan viszi a prímet.

2016. ápr. 4. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/49 anonim ***** válasza:
56%
Gyerekek a shaolin egy állat. Én láttam ilyet. 10 kigyúrt néger gettó bokszoló se tud megverni egy igazi shaolin szerzetest. Egy ütés lenne neki Tájszon. Megfogja, odaküld egy forduló lótusz csapást és Tájszon már alszik. Ha meg beleír a programba, akkor tud időmegállítást is, s akkor gondolkodhat rajta, hogy most herén vasalja, füllel fojtsa le, vagy kisujjal üsse le. Pedig nincs úgy kigyúrva, csak apusteste van, ami most amúgyis divatos. Már nem menők a négerek a csajoknál. Ez van. :P
2016. ápr. 4. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/49 anonim ***** válasza:
25%

"Viszont a szerzetes rúgása pedig erősebb, mint Tyson ütése. Már csak azért is, mert az ember lábán nagyobb izomtömeg található, mint a karon."


Ha tudnád mi az az ökölvívás, akkor tudnád, hogy nem karból ütünk. Erre ráhibáztál.

2016. ápr. 4. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!