Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Mike Tyson le tudott volna...

Mike Tyson le tudott volna győzni egy shaolin szerzetest?

Figyelt kérdés
Szabályok, menetek, bíró és védőfelszerelések nincsenek. Szigorúan pusztakezes küzdelem. A fénykorában lévő Tyson a legerősebb shaolin pap ellen.

2016. ápr. 4. 17:22
1 2 3 4 5
 41/49 anonim ***** válasza:

De a teknika számít itt.

Amúgy ha van a boxolónak szorgalma, edzés után vagy előtt üti pusztakézzel is a zsákot, meg csinál ököl fekvőt, ennyi . .

2016. ápr. 15. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/49 anonim ***** válasza:
78%

#40es válaszoló.


Tysonnak nem egy két utcai bunyója volt, konkrétan többször vitték be bunyó miatt, mint ahány profi mérkőzése volt. Mesélte az interjújában is, hogy volt hogy 4 rendőr jött rá és kettőt lecsapott mire a többi odaért. Ha egy 40kgs szerszetest raknak Tyson elé akkor azt a nehézsúlyú Tyson megreggelizi.

Van olyan boxoló akinek 213 cm az ütőtávja. A te kungfus elvakultságot pont olyan butaság, mint másoké a nyugati küzdősportok felé.

Sajnos ki kell hogy ábrándítsalak, a box és az ökölvívás sokkal de sokkal ősibb a kung funál. Egy profi ökölvívő is edz 5-6 órát egy nap. Az a minimum.

Tudjuk, te voltál shaloin templomba meg Tysont is kiütötted 2x meg buddhista is vagy...

Nekem épp eleg referencia arra hogy sz!**t se értesz a témához, hogy nem tudod ki Buakaw. ( aki egyébként banánfát rúgott szét)

2016. ápr. 15. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/49 anonim ***** válasza:

Igen banán fát, bocsánat :)

Amúgy én nem vagyok elvakult Tyson fan, szerintem rengeteg mma -s vagy kickbokszoló szana széjjel kapná egy nem boksz meccsen, illetve széjjel kapta volna, de nem egy shaolin szerzetes...

2016. ápr. 15. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/49 anonim ***** válasza:
Utolsó szerintem nincs ez a küzdősportoló, akármit is űz, akinek ne lenne ellenfél Tyson, vagy akármelyik komolyabb boxoló!
2016. ápr. 16. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/49 anonim ***** válasza:
16%

"Van olyan boxoló akinek 213 cm az ütőtávja."


Ezen mindig csak mosolyogni tudok. :) Ugyanis lehet akkora, de akkor ott beledőlés is van az ütésbe, plusz lépés. És lényegtelen, a kar hossza a lényeg. A legtöbb Shaolin szerzetes egy Boxoló ütés elől elhajtja a fejét, közben beüt a Boxoló keze alatt. Ennyi a történet. A kar hossza számít. Ha a szerzetes 20 cm-rel kisebb, mint Tyson, akkor nyilván nagyon nagy hátrányban van. De ha kicsit igazságosak vagyunk, hogy ugyanakkorák, akkor a kezük ugyanolyan hosszú, jön a többi tény: ha a rúgás elmarad, mert Tyson beront, akkor a szerzetes is beront-->testharc-->földnek vágja Tysont-->vége. Tyson 2-t tehet.


1: távolabb marad és szurkál, néha kicsit megindul, majd vissza. Ez cseles lehet és ijesztő, de hátránya, hogy a szerzetes lerúgja és jónapot.


2: brutálisan megindul (ahogy azt szokta is) és csépel. Itt viszont az lesz, amit mondtam: testharc, amiben Tyson skillje a nulla és a semmi között van.


Namost, a Shaolinnak ennyi lenne a Box. Azonban ahány szerzetes, annyi féle. Van olyan Shaolin szerzetes, aki Tysont egy másodperc alatt széttépné, de van olyan is, aki nem tudna vele elbánni. Ugyanis minden szerzetes máshogy használja a stílusát. Chen Shixing szerintem elbánna Tysonnal, de mondjuk Shi Xing Hong a Kígyó stílusával (amivel a Taekwondoo ellen küzdött) nem hiszem. Ha Shi Xing Hong kedvenc harcmódszere a Kígyó, akkor szerintem nem tudna Tysonnal elbánni. De Chen Shixing rúgásban talán a világ legjobbja, valamint testharcban. Mind a kettő tökéletes a Box ellen. Ha Shi Xing Hong leáll Kígyózni Tysonnal, akkor adok neki esélyt, mert a mozgása hihetetlen jó és rúgni is nagyon jól tud, valamint van tapasztalata éles harcban, de valahogy több esélyt adnék Tysonnak. Ali A. Karim a Ninjutsuval pedig szerintem legyőzné Tysont. Hogy miért? Mert aljas stílus és nagyon köcsögül harcol az az ember. Úgyhogy lenne esélye.

2016. aug. 8. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/49 anonim ***** válasza:

"Van olyan Shaolin szerzetes, aki Tysont egy másodperc alatt széttépné"

Komolyan honnan jöhet ennyi mérhetetlen baromság... A gyíkemberek is vannak meg stb...

2016. aug. 10. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/49 anonim ***** válasza:
70%
Hagyjad, vannak olyanok akik kung fu filmeken nőttek fel, ezért azthiszik, hogy az a legjobb, de olyan alapvető fogalmakkal nincsenek tisztában, mint az ütőtáv és a ko pontok. Illetve azt hiszik, hogy egy profi utcai bunyós, aki minden nap bunyózott az utcán, MINDEN NAP, az csak ütni tud :D
2016. aug. 11. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/49 anonim ***** válasza:
69%
Kevesebb Bruce Lee -t kellett volna néznie a fiúnak :)
2016. aug. 11. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/49 anonim ***** válasza:

Ugyan már, ilyen kérdéseket feltenni.

Tyson lerendezné pillanatok alatt.

Nézd meg ezt a videót, és itt már nem 20 éves, hanem 60.

https://www.youtube.com/shorts/TqcTNCMaTF8

2023. jún. 14. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!