Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Hogy lehet hogy mérkőzés...

Hogy lehet hogy mérkőzés közben vagy után meghal egy ketrecharcos?

Figyelt kérdés

[link]


McGregort is megrázta az eset. Tudom, hogy veszélyes, de elvileg profi stáb van a meccseken, nem lett volna szabad meghalnia a srácnak. Isten nyugosztalja, remélem többet nem fordul elő.



2016. ápr. 22. 22:36
 1/6 anonim ***** válasza:

Ugyan úgy ahogy egy utcai bunyóban is bárki meghalhat, vagy akár egy focimeccsen.

Sokkot kap, vagy túl nagy ütést és vége. Ez ilyen. Ritka de előfordul. Ezt nem lehet előre látni.

2016. ápr. 22. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Én nagyon sajnálom szegényt. Fiatal, rendes gyerek volt. Nagy kár. Elég veszélyes az mma persze, de a többi küzdősport sem játék.
2016. ápr. 22. 22:40
 3/6 anonim ***** válasza:
ez ugyanolyan mint a focisták halála. Van egy szervi baj, pl egy gyenge érfal valahol az agyban, oda jönnek az ütések, aztán meg az agyvérzés.
2016. ápr. 23. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ez benne van.

De ilyen szempontból még mindig a küzdősportok a legbiztonságosabbak. Pl. egy focista rendszerint többször sérül le, mint egy küzdősportoló.

2016. ápr. 24. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Igen a foci tényleg valamivel rosszabb ilyen szempontból. Nekem például szétrúgták a lábam minden meccsen. A keresztapám teremfocizott neki a térde bánta.

Sajnos a srácot meg nem lehet már megmenteni. R.I.P.

2016. ápr. 24. 11:15
 6/6 anonim ***** válasza:
Kicsit OFF-os a téma, de én több küzdősportolót láttam foci és egyéb "hasznos" labdajátékok során lesérülni, mint küzdelem közben.
2016. ápr. 24. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!