Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Roman Reigns "spear" mozdulata...

Roman Reigns "spear" mozdulata hatásos lehet élőben?

Figyelt kérdés
Mármint hogy nem megjátszva van az egész.
2016. jún. 7. 19:16
 1/4 anonim ***** válasza:

a műsorban a jobber beleugrik,hogy nagyobb legyen az esés és olyan legyen mintha egy gyorsvonat gázolná el.

élőben az áldozat nem ugrik bele,de ha jó nagydarab vagy,akkor lehet fel tudod borítani,de ennek akkor van csak értelme ha tudsz mit kezdeni vele a földön.

plusz kérdés,hogy minek hemperegnél a földön vagy a betonon,ha bokszolhatsz is.

2016. jún. 7. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem olyan szándékkal írtam ki a kérdést hogy ha azt irják hogy igen akkor végig megyek az utcán és mindenkin megpróbálom:D:D Csak hogy mert ez egyszerűbb mozdulat és nem kell hozzá sok profizmus.
2016. jún. 7. 21:51
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem igen.
2016. jún. 9. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Pedig ez pont egy olyan mozdulat, amihez igenis kell a profizmus. Hasonlítsuk már össze Roman Reigns vagy Batista spear-nek nevezett erőtlen mozdulatát Edge vagy Goldberg-éval! Ég és föld, persze zéró rossz szándékkal írtam.
2016. jún. 21. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!