Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Lehetek jó birkózó, ha nem...

Lehetek jó birkózó, ha nem tudok bukfencelni?

Figyelt kérdés
A híd és a birkózó híd megy.Mondjuk én Mark Colemanról,Brock Lesnarról sem nagyon tudom elképzelni,hogy tudna bukfencelni

2016. jún. 25. 11:45
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Hogy hogy nem megy a bukfenc ?
2016. jún. 25. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Nem, és nem azért, mert a bukfencre szükség van a birkózáshoz, hanem azért, mert ha ennyi testkonrollod nincs, hogy egy alap gyakorlatot elvégezz, akkor hogyan fogsz tudni bonyolultabb mozgásformákkal megbirkózni.
2016. jún. 25. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
És a birkózás mióta extrém sport ?
2016. jún. 25. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Rakjam a vízi sportok kategóriába?Miért,mi van a birkózàsban,ami bonyolultabb,mint a bukfenc?A birkózó híd is simán megy.Hajlékony vagyok.Csak nem merek a fejemet átfordulni,valamiért félek tőle.De lendületből,szőnyegen meg tudom csinálni
2016. jún. 25. 14:05
 5/18 A kérdező kommentje:
De szerintetek Mark Coleman tud bukfencezni?
2016. jún. 25. 14:06
 6/18 anonim ***** válasza:

3!

Haver ha nem tetszik, csinájjál egy küzdősport részt . .

Ha nem látnád, minden küzdősport/harcművészet kérdés ide jön . . .

2016. jún. 25. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Igen, 99.999%, hogy tud bukfencezni.
2016. jún. 25. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Ráadásul pl jiu-jitsuban, amikor hátulról átfogják a derekad, az egyik legkönnyebb menekülés a bukfenc(közepes ellenfélig. felette sajnos nicns tapasztalatom, nagyon jó arcokkal nem gurultam soha)... Gondolom ez bírkózásban is így van
2016. jún. 25. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 aikiboxer ***** válasza:

Úgy érted előre bukfencezni? Ez nagyon alapvető gyakorlat, ezt mindenki meg tudja csinálni 1,5 éves kor felett. Gyakorold.


Én nem tudok hátra bukfencezni, fal nélkül kézenállni, mert gyerekkoromban nem tanultam meg, és azóta sem. És még ezek miatt is gondom volt judón, nemhogy egy sima bukfencből.

2016. jún. 26. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Milyen gondod adódott belőle?Mi van ezekben a testharcokban,ami miatt annyira kellenek ezek bukfenc meg kézenállások?
2016. jún. 26. 16:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!