Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Önvédelmi ami egyben küzdő...

Önvédelmi ami egyben küzdő sport is?

Figyelt kérdés
14 éves lány vagyok, és mivel nem lakok jó környéken szeretnék önvédelmet tanulni, ami egyben olyan küzdő sport is amiben levezethetem a bennem lévő feszültséget/energiát. A boksz talán kicsit túl durva lenne -bár igazából arra is nyitott vagyok, csupán nem célom izomtömbbé változni-, mit ajánlotok?
2016. aug. 2. 22:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Wing tsun. Önvédelem leghatásosabb módja erősebb ellenfél ellen.
2016. aug. 2. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Mehet a box, lány vagy, sosem leszel izomtömb...

Amúgy meg ha tényleg rossz környék, a késharc az ideális :D

2016. aug. 3. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 aikiboxer ***** válasza:
Tehát. A box semennyire nem durva sport, a TV-ben látottak ellenére. Jóformán teljesen sérülésmentes, nincs sztenderd betegsége, persze nem szabad olyan helyre járni ahol dzsippók verik a kezdőket :)) De a lányokat nem bántja senki. A csaj ökölvívás élet nagyon pörög!! Vannak országos baráti közös edzések csak lányoknak stb. Nagyon ajánlom.
2016. aug. 3. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Krav-Maga. Két évvel voltam fiatalabb nálad mikor elkezdtem, nem leszel izomtömb tőle, viszont az átlagnál pcit durvább fogások is vannak, de tekintettel vannak a jobb helyeken az edzők arra, hogy lány vagy.
2016. aug. 3. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Kezdőként bármi jó az első 2-3 évben, ahol jó a közösség. A lényeg hogy élvezd. Az ökölvívás, thai box különösen jó, mert szinte mindenhez jó alapot ad.
2016. aug. 3. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!