Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Milyen Harcművészetet/küzdőspo...

Milyen Harcművészetet/küzdősportot válasszak az alábbiak közül?

Figyelt kérdés

Szóval,van Box, ez tetszik is, de szeretnék valami mást is kipróbálni.


akkor van Taekwondo,de nemis tudom, amint láttam edzésen sok fiatal volt..,csak fiatal.


ott a wing tsun, nem CHUN.. voltam egy edzésen, volt sparring stb stb,de az a sok varázslás nem hatott meg,ide tekerem oda tekerem, addig 6x keresztbeverhettem volna a nagy si fut :D


és ami közt inkább vacilálok az a kyo, vagy a kick box, mind két edzés/közösség tetszett,de nemtudom,hogy melyiket válasszam, a kyo felé hajlok inkább az sokkal másabb.. szerintetek jó döntés? vagy maradjak a boxnál ha csak ezek a lehetőségek vannak..?



#Kyo #box #kickbox etc
2016. aug. 15. 22:58
 1/8 A kérdező kommentje:

ja, és van Judo is, elfelejtettem irni,de edzésen nem voltam, nemtudom,hogy milyen


21/F

2016. aug. 15. 22:59
 2/8 anonim válasza:
Küzdősport: próbálj megélni havi 47.000 forintból Budapesten.
2016. aug. 15. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
jajj, ne sirjon már a szád, Budapesten, sőt Magyarországon sokkal több munkalehetőség van mint itt, elhiheted :)
2016. aug. 15. 23:13
 4/8 aikiboxer ***** válasza:

A judón fogadnának? Mert akkor box+judo.


Ha nem, akkor a kick boxot érdemes a box mellé venni.


Ju jutsu, aikido, krav maga nincs? Ezek is jók a box mellé. :)

2016. aug. 16. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Hát függ hogy mit akarsz tudni az ökölharc mellé.

Ha rúgni akkor kick box, vagy kyo.

Csak az a baj hogy mind kettőnek van előnye meg hátránya is.

kick box: a boxhoz illeni fog nagyon, ütésekben te már pro leszel ott (ha régóta boxolsz) de a rúgások csak felsőtestre mennek, ami utcán nem a legjobb.


kyo: a boxhoz nem nagyon illik, de rúgni mindenhova tanít.


Vagy pedig judo, akkor nem tudsz rúgni, de talán a testharc többet ér.

2016. aug. 16. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem a Taekwondoo jobb a Box mellé, ha rúgás kell. Vagy Kick Box. És amúgy azt a Wing Tsunt felejtsd is el, ahol tekergetnek. Az egyáltalán nem a Wing Tsun specialitása. Engem nem is tud Boxoló haverom keresztbeverni, mert nem tekergetem. ;) A lényeg, hogy Taekwondoo, szerintem. Vagy Judo, ha testharc kell, ami neked Boxoló lévén fontosabb lenne. Mert a Box ellen mindenki közel fut és vagy földnek vág, vagy pedig könyök térddel kicsinál. De ha van testharci tapasztalatod, akkor meglepheted, hogy Boxolsz, befut, azt hiszi instant win, azt fejreállítod és jónapotkívánok. Tehát ha a hatékonyságot tekintjük, akkor inkább Judo.
2016. aug. 16. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Csak küzdősportal vigyázz, mert rád szállnak nagyon, hogy így edzés, így keveset jársz stb . .
2016. aug. 16. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
én a kickboxot választanám,de csak k1rules-ben a többi utcára nem az igazi.nem mintha streetfighter lennék de azért mégis csak.
2016. aug. 18. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!