Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Fáj a nyakam lehet köze a...

Fáj a nyakam lehet köze a danabol hoz?

Figyelt kérdés
Egy kúrát vezetem le 200 szemből kb2honap ig. azt vetem észre, hogy egy rósz mozdulat és már ropog mindenem és már KB 2honapja nem is szedem, de még mindig (olyanok kimájenek akik még csak képről láttak danabol t és csak okoskodni akarnak)
2010. ápr. 21. 09:02
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem a dana miatt van. Az ízületeidet b*sztad szét. Gondolom nem szoktál rendesen bemelegíteni, csak vagy 2 karkörzés oszt neki esel az edzésnek. Hát itt az eredménye... Nekem a vállamba volt ízületi gyulladás ugyan ebből az okból. Azóta legalább 10 perces bemelegítéseket csinálok, változatos gyakorlatokkal, alaposan meg vettem egy ízületvédőt. Azóta semmi bajom.
2010. ápr. 21. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
2010. ápr. 21. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
lehet kevés a bemelegités mer szoktam egykezesekel nyomni egy szériát a nagyok elött
2010. ápr. 21. 14:03
 4/7 anonim ***** válasza:
annak ellenére h rohadtul ellenzem a danabol használatát amatőr szinten, ez biztos nem attól van,de jól meggondoltad és tudod-e egyáltalán,hogy mit használsz??!
2010. ápr. 21. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%

Nekem a kreatintól volt hasonló.Rendesen 90el nyomtam fekve 5gramm kreatin edzés ellőtt-után és pár nap múlva 120ba nyomtam.

Recsegtem ropogtam.Az izmaim bírták,de az ízületeim nem.

Szerintem egy-két hét pihenőt iktass be.A 10 perc bemelegítés meg alap.

Kipróbáltam az összes ízületvédőt.Nekem a proenzi 3 volt a leghatásosabb.

2010. ápr. 21. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az első vagyok. Én Joint-X-et tolok. Nekem a váll a kedvencem, jól szét is basztam rögtön a második hónapban... Azóta nem spórolom el a bemelegítést, meg a nyújtást sem. 2*2 hetet kellett kihagynom mert először a bal vállam ment gallyra, aztán ahogy helyrejött rá egy hétre a jobb dobta be a törölközőt...
2010. ápr. 21. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
kösöznöm a válaszokat sajnos egy idöre aba kel hagynom a sportot:(magán jelegü okok
2010. ápr. 22. 08:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!