Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Danabol + Stana! Minőségi izom?

Danabol + Stana! Minőségi izom?

Figyelt kérdés
100-100, vagy 200-200 szem, tömegnövelés levezetéssel és helyreállítással
2011. jún. 18. 21:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

mark86


igen! a legjobb izom lesz ami létezik..

2011. jún. 18. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszi, Minőségi alatt azt értem, hogy kevesebb, de kötöttebb izom marad meg a kúra után mint 1 sima anabolikus kúránál..
2011. jún. 18. 22:35
 3/11 °:Amigo:° ***** válasza:

kérd meg nagymamádat, biztos köt neked izmot, és akkor kötött izmod lesz.

Ennyi tudással ne ilyenekben gondolkozz, semmi nem fog maradni belőle.

Eredeti Stanozol nincs még az országban, szemes meg pláne.

2011. jún. 19. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Faterom munkatársának a fiának leállt a mája. 22éves.meg fog halni. sztem az apuka tudna mesélni a fiacskája által szedett Danabol jótékony hatásairól :)
2011. jún. 21. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 °:Amigo:° ***** válasza:

Ez utóbbi természetesen NEM IGAZ....

:-)))

Városi legenda. Ugyanolyan butaság, mint Danabolt szedni.

2011. jún. 21. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Tudom hogy nem igaz, konyítok azért hozzá valamelyest, csak hajt a kíváncsiság.


Danabol nyílván nem kötne meg annyi vizet stanazollal párosítva, nem?

2011. jún. 22. 00:40
 7/11 °:Amigo:° ***** válasza:

Nem a vízmegkötéssel van itt baj!

Az nem érdekes, bizonyos szintig még hasznos is. (amíg a vérnyomásod normális, ne is törődj vele)

A probléma az, hogy sem dianabolt sem stanozololt nem kapsz eredetit. Amiket árulnak itthon, az meg oroszrulett...nem tudod mi van benne.

Azonkívül fiatal szervezet hormonális háztartásába gyógyszeresen beavatkozni nem a legjobb ötlet.

Még ha szaros methyltesztoszteront kapsz is, az is hormonális gyógyszer, aminek a használatához SZAKÉRTELEM kell !

Nem a májjal van itt probléma -az könnyen regenerálódik átlagos kúra után -hanem a fejben kellene rendet rakni .

Annál is inkább, mivel megfelelő táplálkozás és edzés nélkül nem lesz meg a kívánt hatás.

Ez nem PEZ cukorka, gyerekeknek !

2011. jún. 22. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Táplálkozás Rendbe van, 3g/tskg fehérje, 5g/tskg szénhidrát + fehérje és tömegnövelő, meg jelenleg kreatin kúra megy.


Viszont vissza szeretném hozni a formámat, ami 1 + 10 kiló lenne, és azt még szeretném elérni a nyáron.


Tisztába vagyok a helyreállító kúrákkal, mit s hogy, és azzal is hogy nálam fiatalabbak is foglalkoztak már hormonháztartásba belenyúló anyagokkal, és még sem lett bajuk, csak okosan kell csinálni, ezért is próbálok érdeklődni !

2011. jún. 22. 15:08
 9/11 °:Amigo:° ***** válasza:

Nem tudok semmit rólad, de kezdőknek a Boldenont szoktam ajánlani, 4 mg/ tskg adagban.

Nézz utána, én nem mondtam semmit :-)))

(a egy Danabol szar!)

2011. jún. 22. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Szurist azt viszont nem akarok, mivel szemműtét után irtózok a tűktől. ( Ezért kényszerültem kényszerpihenőre )
2011. jún. 23. 17:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!