Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Motorosokhoz szólok most....

Zsombiiiii kérdése:

Motorosokhoz szólok most. Szeretnék elkezdeni motorozni. Én azon gondolkoztam h nem 50cm3 kezdenék hanem rögtön 125cm3 kezdenék. Csak nincs motoros tapasztalatom. Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
Motor

2016. szept. 2. 20:49
 1/8 anonim ***** válasza:

Ha megvan rá a vizsgád akkor nyugodtan, lényegesen nagyobb élmény lesz, mint az 50es.


Aztán idővel úgyis rájössz, hogy 1000 alatt nincs motor :D

2016. szept. 3. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
Tedd azt, ugyis keves a vesedonor, es a retinadonor!
2016. szept. 4. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
segithetsz az emberisegnek 2 retinaval, 2 vesevel, a majad szived tudod is nagyon hasznos lehet a betegeknek!
2016. szept. 4. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

egy húzott 125-ös kétütemű is képes megölni a másodperc tört része alatt. Én 50-es motoron kezdtem, és több mint 12 év után volt először 4T-s 600-as motorom, aztán vissza egy 500-as kétütemű NSR500-ra (azért ez keményen odatesz egy 1000-es 4T-nek), majd azt sikerült szarrá törni, aztán rájöttem, hogy családom van és nem kisértem a halált az NSR-el, így jött egy RSV4 Factory.


Erre, hogy 1000 ccm alatt nincs motor, csak annyit mondok, hogy nem egy nagyképű srácot szopattam megy egy 250-es 2T-vel. A motor hengerűrtalma nem egyenlő azzal, hogy mennyire tudsz motorozni. Semmi gondom nincs azzal, hogyha valaki egyből nagymotort vesz, viszont az írritál, hogyha nulla tudással lenézi a kisköbcentis motorokat és fikázza az embert.

2016. szept. 4. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nem teljesen értem miről beszélsz, semmi ilyet nem írtam.


Fél éve cseréltem én is le a 400as suzukimat, egy 99es 1500as intruderre, és sosem ülnék már vissza a régire, pedig nagyon jó kis gép volt, 8 évig használtam.


Semmi rosszindulat nem volt bennem, sajnálom ha te beleláttad.

2016. szept. 4. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem rád értettem, csak úgy megemlítettem a dolgot általánosságban.
2016. szept. 4. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Attól függ hány éves vagy és mennyire vagy "észnél" ha nem az 50-es is sok:) ha igen nyugodtan ki lehet hagyni lépéseket. A nagyobb köbcenti a nyugalomhoz kell:)
2016. szept. 5. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 veterán vas ***** válasza:

Kikérheted a mások véleményét, de ha Te sem tudsz dönteni, akkor mi -kívülállók- hogyan segíthetnénk? Nem ismerünk, nem tudjuk milyenek az adottságaid, mennyire vagy magabiztos, semmit nem tudunk rólad. Lehet, hogy neked egy 50-es prüntyögővel sem lenne szabad kimenni az emberek közé, de lehet, hogy életed első nagymotorját, egy hónap alatt megtanulod profi módon kezelni.

Az, hogy "nincs tapasztalatom" nem érvelés, hiszen senki sem születik ilyen készségekkel. Aki úgy érzi, hogy kell a tapasztalat, az megpróbálja megszerezni.


Csak Te tudsz dönteni.

2016. szept. 5. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!