Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Szerintetek is a kondizás a...

Szerintetek is a kondizás a legjobb sport?

Figyelt kérdés
...
2010. ápr. 25. 14:38
 1/5 anonim válasza:

Szerintem nem. Amúgy ha pasi kondizik rendszeresen és ez meg is látszik rajta, az számomra visszataszító:S

Az extrém sportok sokkal jobbak, izgibbek és a pasik sem néznek ki úgy...XD pl: freerun vagy ilyesmik. Ezeket csípem:P

2010. ápr. 25. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem. Szerintem egy pasin sokkal szebb a szépen kisportolt izom, mint a gyúrt izom.

És egyébként is vannak sokkal szórakoztatóbb mozgásformák is (pl. labdás sportok).

2010. ápr. 25. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egyértelműen a legjobb, de ez ízlés kérdése. Ki mit szeret. Én nagyon szeretem, ha sz@r kedvem van és lemegyek edzeni rögtön feldobódok tőle, minden edzésnapon alig várom hogy mehessek már. És a végén a jóleső fáradtság, meg a tudat, hogy megint oda tettem magam ahogy kell, az utánozhatatlan!
2010. ápr. 25. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem nem, de mint ahogy előttem is mondták ízlések és pofonok, az a lényeg, hogy valamit csináljon az ember.


(én az állóképességiekre esküszöm, mondjuk az se rossz, mikor futsz egy 1:30 félmaratont, akkor is úgy érzed oda tetted magad :))

2010. ápr. 26. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

nem

sry

2010. ápr. 27. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!