Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Erőnléti edzés küzdősport mellé?

Erőnléti edzés küzdősport mellé?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Tudom,hogy sokszor fel lett téve már ilyen kérdés,ezért elnézést,hogy ismét egy újabbal találjátok szembe magatokat :)

Az a helyzet,hogy heti 4-szer járok esténként brazil jiu jitsuzni,valamint heti háromszor reggel thai-boxolni.Úgy érzem,hogy jól jönne egy kis plusz izom,viszont nem tudom mikorra tudnám beépíteni,valamint,hogy kondizni lenne célszerű,vagy saját testsúlyos edzést végezni.

Ha valakinek van valami véleménye/ötlete,akkor nagyon megköszönném,ha megosztaná velem!:)


Köszi!


2016. nov. 5. 12:11
 1/2 anonim ***** válasza:

Otthon fele-fele arányban!

Így nem tunyulsz el, tudsz bánni a testsúlyoddal ugyanúgy, de még tömeg is jön!

2016. nov. 5. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én saját súllyal és súlyzóval is szoktam edzeni, küzdősport mellett is csináltam. A kulcs a megfelelő étrend és pihenés. Olvasd el a Sárga Kapszula könyvet, ingyenes, a táplálkozás alapjai benne vannak. Ha érdekel a saját súlyos edzés, akkor a Fegyencedzést ajánlom, torrentről leszedhető.
2016. nov. 6. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!