Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Hobbi pankrátor lehet az ember?

Hobbi pankrátor lehet az ember?

Figyelt kérdés

Szeretem a pankrációt, rajongó vagyok évek óta és gondoltam eljárnék edzésekre de olyan komolyan nem gondolnám ezt mint azok akik ebből élnek

Néhány év múlva ha elég jó lennék fellépnék meccseken is szívesen de csak normálisabbakan, nem olyanokon mikor széket meg asztalt törnek szét rajtam, cukorüveglapon dobnak át stb

Tudom hogy rendezett kaszkadőr mutatvány az egész de attól még elég veszélyesek tudnak lenni a hardcore meccsek



2017. jan. 5. 01:46
 1/3 A kérdező kommentje:
gondolkozzak cruiserweightben?
2017. jan. 5. 01:46
 2/3 anonim ***** válasza:

és európában szerinted van ember aki ebből él meg?

ha akarnál sem tudnál ebből pénzt keresni.

2017. jan. 6. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Felejtsd el. Vagy komolyan foglalkozol vele és eljársz edzésekre, belépsz 1 szervezethez stb vagy ne is gondolkozz rajta. Ahhoz nagyon jónek kellene lenne, hogy csak úgy fellépést adjanak "hobbiból".
2017. jan. 7. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!