Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Mely bolt a legalkalmasabbak...

Mely bolt a legalkalmasabbak új airsoft vásárlására? Boltból vásárolt airsoftot kötelező tunungolni? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés

Az első kérdés eléggé egyszerű, mely boltok a legmegbízhatóbbak/ár-érték arány elfogadhatóbb/kapcsolatfelvétel jó stb...(külföldi cég is jöhet)

Elsősorban egy forgó-tolózáras (reteszes) puskát szeretnék venni(lehetőleg rugósat). +ban ha megoldható akkor felszerelést/másodlagost is onnan vennék, megkönnyítve dolgomat.

A második kérdés az meg arra vonatkozva, hogy az általam ismert airsoft játékon/sporton részvevők fele-fele arányban oszlanak el.Az egyik fél azt állítja bármely boltból vett aitsoft tuningra köteles(vagyis a gyári belső alkatrészek nem elégítik ki célt). A másik meg az ellentéte, fizetsz->mehetsz játszani.

A sok töltelék után ha van még energiátok akkor nagyon megköszönném, ha egy airsoft játék szabályzatot linkelnétek(nagyon sokat és sokfélét találtam, nem tudtam eldönteni melyik szabály él-e még) és egy Mo.-on belüli kötelező bevizsgálásokat, mint pl. valós fegyvereknél(/íjjaknál).



2017. jan. 15. 12:47
 1/1 anonim válasza:

Magyarországon tudom ajánlani az airsoftone és a az airsoftcentrum nevű oldalt, mondjuk az airsoftone egy kicsit drága. Az airsoftcentrum nagyon jó, megbízható oldal, viszonylag olcsó. Én is tőlük vettem a fegyvereimet. Külföldről ajánlom a taiwangun.com-ot. A legolcsóbb oldal, amivel eddig találkoztam és nagy a választék.

Egyáltalán nem kötelező tuningolni a fegyveredet, viszont ha azt akarod, hogy erősebb legyen tuningold. Én úgy vagyok vele, hogy ami működik a fegyveren, azt nem bántom.

Szerintem ne rugós fegyvert vegyél, inkább elektromosat. Drágább, de megéri, hidd el! Ha esetleg mégis rugósat veszel, vegyél shotgunt.

Pisztolynak pedig a gázosokat ajánlom.

2017. jan. 16. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!