Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Boksz védekezést hogy tudnám...

Boksz védekezést hogy tudnám itthon gyakorolni?

Figyelt kérdés

Régebben bokszoltam kb 10 hónapot.De nost nem tudok járni,a városban nincsen bokszedzés.Csak shotokan karate van.Dehát az jem tetszik és szerintem nem is való semmire.

Itthon van bokszzsák.Az ütéseket tudom.De a védekezést hogy tudnám gyakorolni?Nagyon tetszik a bokszban az a tökéletes védekezés.Mint pl.Mike Tysont nagyon el sem tudták találni.Ha valaki nekemjönne,meg akarna ütni,el sem találna,mert a bokszoló sikán elhajol az ütések elől.Ez az,ami a legjobban tetszik a bokszban.



2017. márc. 26. 18:26
 1/2 anonim ***** válasza:

Hát, most nem rombolom le az álomvilágod, így csak a kérdésre válaszolok:


Egyedül szinte sehogy. Csak gyakorold a mozgást, a lábmunkát, csinálj reflex fejlesztő gyakorlatokat, aztán ha megtámadnak, akkor reménykedj, hogy nincs múltja semmiben és elég lesz a hajolgatás. Ennyit tehetsz. Illetve próbálj meg keresni egy partnert, akivel tudsz edzeni.

2017. márc. 26. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
2017. márc. 26. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!