Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Van olyan harcművészet amit...

Van olyan harcművészet amit itthon egyedül meg lehet tanulni?

Figyelt kérdés
2016. okt. 13. 15:06
 1/8 anonim ***** válasza:
A parasztlengő az mindenkinél vele született adottság!
2016. okt. 13. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
NINCS! Oké, a Boxot gyakorolhatod, de azt sem tudod rendesen elsajátítani. Mondjuk van a Youtubeon egy jófej srác, ő sok videójában mutatja a Box lábmunkáját, ütéseit, hogy hogy üss szabályosan és ez tök jó, tételezzük fel, hogy el is sajátítod a stílust, hol marad a sparring? Mi lesz, ha ütnek feléd? Na, tehát ez hiányozna.
2016. okt. 13. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Egyedül semmilyen küzdősportot és/vagy harcművészetet sem lehet megtanulni. Lehetetlen. Válassz egy neked tetsző harcművészetet, járj utána a neten, hogy a lakóhelyed közelében található-e olyan edzés, aztán el kell kezdeni edzésre járni. KÉPZETT edző, és edzőtársak kellenek! persze vehetsz magadnak bokszzsákot és püfölheted, de az első neki futásnak igen kevés lesz. (Sőt! Meg kell tanulni JÓL zsákolni is, ehhez is edző kell. Ha nem jó technikával ütöd a zsákot, akkor a csuklód is törhet.)
2016. okt. 13. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Igen, igen. Ez egyedül nem megy. El kell menni egy edzésre, megtanulni ütni, aztán már esetleg el lehet kezdeni otthon zsákolni. De még a sparring akkor is kiesik.
2016. okt. 13. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Hát alapom van mert 10-18 éves koromig kyokhusin karateztam előtte 6-9 ig judoztam meg 11-14 ig boxoltam, de én nem zsákot hanem keményfát ütök, a karatét komolyan vettem aból megvan 1 danom
2016. okt. 13. 20:15
 6/8 A kérdező kommentje:
az a baj karate már nincs itt és ezért kéne, mert 10 dant megakarom csinálni:)
2016. okt. 13. 20:17
 7/8 anonim válasza:
Szerintem ne tanulj új harcmûvészetet, ez a 3 pont elég, csak keress magadnak egy edzéstársat és járjatok össze gyakorolni.
2016. okt. 14. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Zsebhoki és utána jöhet: "Puha ágyak, kemény csaták" (film)
2016. okt. 15. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!