Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Ha gyakorlott túrázó vagy,...

Ha gyakorlott túrázó vagy, tudnál segíteni?

Figyelt kérdés

Ősszel túrázásba szeretnék kezdeni Magyarországon. Nem sziklamászás, csak Mátra, erdei turista utak, esetleg 1-2 éjszaka sátorban. Milyen felszerelést állítsak össze?

Valami elképzelésem persze van, de olyan ötleteket várok, amikre esetleg nem gondoltam. Nélkülözhetetlenek, praktikusak, kevésbé ismertek, vagy senki nem gondolta volna, de neked beváltak. Ha tudsz oldalt belinkelni ezekről, azt is megköszönöm.



2017. aug. 6. 15:20
 1/4 anonim ***** válasza:
48%
Hát csak óvatosan, tűz szerintem mindig égjen mert valami odamegy, este attol megijedsz ha 1 madár odamegy:D
2017. aug. 6. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szerintem tanulj meg előbb helyesen írni. De egy piros pacsit megszavazok a felkészült válaszodra.:D
2017. aug. 6. 16:00
 3/4 A kérdező kommentje:

Na, jól van, kapsz egy zöldet is, mert nem vagyok haragtartó. De kértem, hogy normális válaszokat várok.

Mit tudom én, 3 pár zokni kell, vagy esőkabát, ilyesmi.

2017. aug. 6. 16:29
 4/4 anonim ***** válasza:

Többnapos túrához: sátor, sátorjavító készlet, matrac, hálózsák, (párna?), váltás ruha, esőkabát, kés/bicska, kötegelő, madzag, papírzsebkendő, elsősegély készlet, étel, ital, gyufa/öngyújtó. Ha sátorozás közben szeretnél főzni is, akkor tábori tűzhely, edények, evőeszközök. Továbbá feltöltött telefon, pénz és iratok, térkép (elektronikus vagy papír alapú).

Első nekifutásra ezek jutottak az eszembe.

2017. aug. 6. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!