Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Egy 35 kilométeres gyalogtúrát...

Egy 35 kilométeres gyalogtúrát közepes edzettségi szinttel rendelkező, viszont nem túrázó képes teljesíteni?

Figyelt kérdés

9 óra alatt kell teljesíteni a távot. Elindulhatunk tapasztalat nélkül vagy válasszunk rövidebb távot? A szintemelkedés 700m körüli a rövidebb és a hosszabb távon is.

4 felnőtt indulna.


2017. júl. 7. 14:37
 1/4 anonim ***** válasza:
33%
40km-t gyerekkel le lehet túrázni..
2017. júl. 7. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én szintén közepes edzettséggel, de az átlagnál talán valamivel jobb fizikummal nem mernék nekivágni. Szerintem ilyen túráknál a tapasztalat nagyon sokat számít, előtte én mindenképpen elmennék egy-két rövidebb túrára, hogy lássam, mit bírok.
2017. júl. 7. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Első vagyok, én régen is bírtam gyalogolni, mikor kocak életmódot éltem, az a havi1-1 túra lement, még húgom aki 11éves és a laptopot nyomja ő is kibírja, szerintem nem nagy kihívás, de lehet csak azért mert ehez szoktam, kitudja..
2017. júl. 7. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm nektek.

Elsősorban nem is a fizikai megterheléstől félek, hanem inkább az eltévedés, esetleg nem ismerjük fel a jeleket, stb. Nyilván a holnapi 35 fok sem fog nekünk kedvezni, illetve azt sem tudjuk mire számítsunk, talán ez a legnagyobb gond. Rendszeresen járunk edzőterembe, az viszont mégsem egy órákon át tartó aerob edzés, nem hasonlítható össze. Biciklizni is szoktunk hosszabb távokat,viszont az sem jelenti azt, hogy a sétát bírni fogjuk.

2017. júl. 7. 17:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!