Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Ennyit ér a küzdősport? Semmit .

Ennyit ér a küzdősport? Semmit .

Figyelt kérdés

Itt veritek magatokat . . erre egy átlagos kamion sofőr leütötte az MMA.st.


https://www.youtube.com/watch?v=SbkiLItzdOc


2017. aug. 8. 17:06
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem inkább kocsmabunyónak tűnik.
2017. aug. 8. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Okkal vannak súlycsoportok, a nyers erő és egy szerencsés találat sok mindent eldönthet:

[link]


Amúgy ha az a srác MMA-s akkor én is, sokkal technikásabb és magabiztosabb volt a kamionsofőr.

2017. aug. 8. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Belekukkantva a videóba azt mondanám hogy előre megrendezett meccs volt . Nagy gyerekek játékos kakasviadala .


Kérdező mielőtt leírod a küzdősportokat ajánlanám látogass el pár edzésre hogy magad tapasztald meg mennyit is ér valójában .

2017. aug. 8. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A kamionos sem kezdő a lábmunkája , a fedezéke , mozgása ... ... ... azt mutatja hogy van tapasztalata a küzdősportok terén .
2017. aug. 8. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

:D


Kérdező, fogd meg magad és menj le egy Box edzésre. ;)


Most egyébként jót röhögtem, köszönöm szépen! :D

2017. aug. 8. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mindegyiken látszik, maszatoláson kívül, hogy jártasak valamennyire. Ezzel az erővel, kilehetne nálam írni, egy gépészmérnök alázza a pró thai boxosokat. :D
2017. aug. 10. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ebben most mi a kérdés? Milyen választ vársz? (És miért engednek mindent kitenni, amin van egy kérdőjel?)
2017. aug. 22. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!