Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » 26 évesen küzdősportot már...

26 évesen küzdősportot már túl késő elkezdeni?

Figyelt kérdés

Egyik kollégám tizenévesen régebben 2 évig boxolt , volt néhány mérkőzése a kezdők versenyein , de aztán a mindennapos utazással járó nehéz fizikai munka és az élet eltérítette .


Most három - négy hónapig MMA harcra járt , fel is jött a kondíciója , de nagyon kifáradt , reggelről hulla volt , a munkahelyén is alig tudott teljesíteni , ezért megint befejezte .


Azt mondja munka mellett komoly szinten nem lehet sportolni , ezt az edzője is alátámasztja .

De nagyon szeretne komolyabban foglalkozni a sporttal , de azt mondják ő és az ismerősei is , hogy már öreg hozzá . 26 évesen talán ez a kijelentés még nem helytálló , szerintetek ?



2017. júl. 21. 09:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Célfüggő... világbajnokságokat már nem fog nyerni... de a sport szeretete miatt sosem lenne késő... volt cselgáncs társam aki 40 évesen kezdte és 3 év után már jó edzőtárs volt a barna övem mellé...
2017. júl. 21. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg célfüggő.


Sport, az nekem szinte pihentető a fizikai munka mellé. Néha hulla vagyok, ugy megyek edzésre, hogy az izém van tele vele, de mégis, más mozgás mint amit napközben csináltam.

2017. júl. 21. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Én bátran merem kijelenteni, hogy 50évesen aki elkezd ilyen sportot sokkal jobb kondiba van mint a mai diákok, mert jaj át kell öltözni tesin, inkább majd könyörgök a kettesért..
2017. júl. 21. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
52%

Komoly szinten nem, de heti 2 lazán belefér.

Átlag jóskáktól azzal is jobb leszel.

2017. júl. 21. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Minden sport egészséges, így a küzdősportok is. Egészségesebben élni pedig soha nem késő...
2017. júl. 21. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Menj el TEK-esnek,ők gyakorlatilag egész nap sportolhatnak.Meg is kívánja ezt a munkájuk
2017. júl. 21. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó!

Jó hülye vagy! 5 év rendőri szolgálat a TEK-nél alap, ha 25 elmúltál már nem mehetsz rendőrnek.

2017. júl. 21. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%
Gyere és mond a szemembe,te barom
2017. júl. 21. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Hát ne haragudj, a barom az te vagy, hisz ilyen hülyeségeket össze hordasz.
2017. júl. 22. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ahogy előttem is írták, céltól függ. Én pl meghalnék bele ha nem jutok ki min egy eb-re de én 15 évesen kezdtem. 26-nál az edzőm már túl van eb ifjúsági vb övön. Ilyenkor már késő profi szinten elkezdeni. De mindenképp megéri ha nem is akarsz komoly szinten edzeni.
2017. júl. 23. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!