Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Hogyan csinálhatok BCAA Nékül...

Hogyan csinálhatok BCAA Nékül HIIT Edzést?

Figyelt kérdés

Tehát az van, hogy még csak 14(/f) éves vagyok, de nagyon szeretnék ezzel a móddal zsírt égetni.

Nade Valahol olvastam, hogy ahhoz hogy HIIT Után a szerveret a zsírt támadja meg, és ne az izmokat, ahhoz BCAA -t kéne szedni. Csak nekem ilyenekre nincs pénzem, nem is akarom ilyennel tömni magam. Nade a célom azért az izomtömeg növelése is lenne. De ha éppen kalóriaminuszban lennék, akkor meg a testem az izmot kezdené el leépíteni. Van megoldás arra, hogy ne kelljen szednem BCAA -t, de viszont HIIT Után a szervezetem a zsírt támadná meg, és nem az izmot?

Válaszokat elöre is köszönöm.



2017. aug. 31. 11:02
 1/3 Cortez70 ***** válasza:
100%
Nem kell Bcaa. Ha megvan a napi fehérjebeviteled, akkor az éppen elég, nem tesz hozza semmit a plusz pár gramm Bcaa.
2017. aug. 31. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
A BCAA annyira nem fontos, ilyen fiatalon úgyis fogsz fejlődni, zsírt égetni. Amit írsz róla az inkább marketingduma. Akkor lesz izombontás edzés alatt, ha töküres gyomorral (üresen) állsz neki a súlyzós edzésnek. Mert akkor nincs gyorsan elérhető ch, energia.
2017. aug. 31. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Óóh, értem. Én azthittem hogy bcaa nélkül majd leépül az izomtömeg. De rendben, köszönöm hogy szántatok rám egy kis időt. :)
2017. aug. 31. 11:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!