Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Egy 25perces lakásban végezhet...

Egy 25perces lakásban végezhető HIIT edzésprogram vagy 35km biciklizés célravezetőbb fogyás szempontjából?

Figyelt kérdés

Nagyjából 22km\h-25km\h átlagsebességgel tekerek.


Étrendem nagyon nincs, mindig ezt eszem:

Reggeli: 3tojásos rántotta 1sárgával+1egész paprika+egy fél paradicsom.

Ebéd csirke/Hal natúron. Rizs és/vagy párolt zöldséggel(zacskós)

4-kor 2-3abonett 2db csirkemell sonkával


Aztán egy kis adag csirke+zöldség a vacsi olyan 18:00-20:00 között(inkább nyolckor, de néha hamarabb)


Mellette heti 5súlyzós edzés. És szálkás akarok lenni,télen majd úszni fogok, azthiszem az is jó kardió... Ha kell változtatok az étrenden.


Most vagyok Fiú 19éves 180cm magas 87,6kg. Egy olyan 78szeretnék lenni.


Ez így menni fog? Már 3hete csinálom, leadtam 3kilót, de ügye még messze a cél. Min változtassak, hogy októberre meglegyen a kívánt eredmény?( vagy ez így jó lesz??)



2015. aug. 3. 15:44
 1/1 anonim ***** válasza:

Nem tudom te hogy vagy vele, de én mindig is jobban szerettem a szabadtéri sportokat, úgyhogy véleményem szerint kerékpározz kint. :)

További sikeres zsírolvasztást! :)

2015. aug. 3. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!