Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Egy ilyen "házi" bokszedzéssel...

Egy ilyen "házi" bokszedzéssel milyen eredményt lehetne elérni?

Figyelt kérdés
Nincs lehetőségem küzdősportra járni.Kisvárosban lakom,ahol nincs semmi komolyabb edzés.A legközelebbi 32 km-re van,oda meg nincs nagyon időm elbuszozni.Viszont régebben eljártam bokszedzésre,úgy heti 1-2 alkalommal megoldottam kb 9-10 hónapig.De szívesen járnék vagyis úgy értem,jó lenne megtanulni verekedni.Itthon van bokszzsákom,azon zsákolnék.Meg vennék egy reflexlabdát,amivel a védekezést gyakorlanám.Az ütéseket már úgyis tudom.De gondolom sokra nem mennék vele,nem igaz?

2017. szept. 3. 15:43
 1/3 anonim ***** válasza:
9%

az oldboy című filmben elemzi ki az ilyen edzést a főszereplő.

14 évet tölt magánzárkában és közben napi szinten üti a falat,meg árnyékol.

hogy vajon ez felkészíti az igazi harcra?

aztán szabadulás után összever 3-4 embert a gyakorolt módon és arra a következtetésre jut,hogy felkészíti.

de nem a gyakorlás miatt,hanem a félőrült,mindenre elszánt mentális állapota miatt.

2017. szept. 3. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy nem tudjuk mennyire tanultad meg az alapokat míg jártál edzeni. Így nem tudjuk, hogy észrevennéd-e magadnak, ha valamit rosszul csinálsz, rosszul tartod a kezedet, stb. Azokat meg, ha úgy gyakorlod be később, ha olyan helyre kerülsz baromi nehéz kinevelni belőled.
2017. szept. 6. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Legalább mozogsz kicsit. A lényeg, hogy a lehető legszabályosabb legyen a mozgásod, ahogy tanultad. Régebben én is bokszoltam, van is egy zsákom, néha zsákolok rajta egy órát, kifárasztom magam. De tudom, hogy nem leszek tőle Mayweather. Ha így is elkensz embereket, akkor az agresszivitásod miatt lesz inkább.

Esetleg szerezz egy havert, akivel kesztyűztök.

2017. szept. 9. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!