Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Pankrátor akarok lenni mit...

Pankrátor akarok lenni mit kéne tennem h elérjem a célomat testalkatom és magasságom megvan 13éves vagyok 182 cm 67 kg (? )

Figyelt kérdés
az álmom h egyszer wwe -en fogok pankrációzni
2010. máj. 31. 21:54
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

valami birkózás vagy hasonlót. A pankrációban messze nem a színészkedés a kunszt, hanem hogy azokat a mozdulatokat úgy tudják végrehajtani, hogy közben mind a saját, mind a másik testi épségére vigyáznak, és nem okoznak sérülést.

Ehhez mindenképp kell valami olyan küzdősport, ahol megtanulsz esni, emelni, forgatni a másikat.

2010. máj. 31. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Egyre több európai pankrátor van.Ír,skót,angol,olasz.Nem lehetetlen.Angol tudás az alap.Hivatalos iskola,ahova válogatni is lemennek a döntnökök,angliában van.Leginkább a szinészethez hasonlít,tehát egy jó ügynök,el tud intézni vállogatást,fellépést.Magyarországon csak az a pár srác van,a HWE,de ők is teljesen amatőrben nyomják.Próbáld megkeresni őket!
2010. jún. 1. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagyok nagy szakértő, de azt tudom, hogy ha vki profi pankrátor akar lenni, annak rengeteg mindent el kell sajátítani. Valamelyik ismeretterjesztő tv csatornán volt szó arról, hogy hogyan lehet vki pankrátor.

1. Szabadfogású birkózást mesterien el kell sajátítani.

2. + még mellette vmi magad által kiválasztott küzdősportot.

3. Szertorna ismeretek (mert a ringkötélről azért triplaszaltóba le kell ugrani könyökkel a másik hátára XD)

4. Kaszkadőri vagy színészi alapismeretek.

5. Jó kondi, megfelelően kidolgozott test, izomzat.

6. Ez a legfontosabb. K*rva jó menedzser!!!


Valahogy így kell elkezdeni. Itthon Magyarországon erre sok esély nincs, de azért meg lehet próbálni.

2010. jún. 1. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 clint ***** válasza:

az utolsó válaszadó remek választ adott... az első és legfontosabb a kaszkadőrség anélkül kár elkezdeni...

Ha kell három négy méterről is ugy kell esned, hogy ne törjön semmid, de ugy essél, hogy egy átlagember összetörné magát.. A nagy tömeg már nem nagy kunszt, rengetg pankrátor van 80 kilósan is....

2010. jún. 1. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
színészet az egész menny el színész suliba utána meg brkózni vagy fordítva .....és valahogy majd bekerülsz a world wrestlin entertaintbe:::---)))
2010. jún. 1. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim válasza:
Én 78 kg vagyok 190 cm magassággal.15 éves vagyok fehérjenövelőt szedek,így jó izmos vagyok.
2010. dec. 20. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 Gáva Krisztián válasza:
Valaki tudja hogy a HWE hol van ,hogy hol lehetne rá regisztrálni
2012. aug. 9. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
0%
Hát figyelj.. Ez nagyon vicces amikor a 13-14 éves gyerekek elkezdik nézni a wwe t és pankrátorok akarnak lenni. Ez nagyon nem így van. A profi pankrátorokat sokkal előbb, 6-7 évesen elkezdik edzeni, és erre áldozzák az életüket. Inkább tanulj és szerezz egy normális állást...
2013. febr. 20. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!