Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Szemüveges srác vagyok és...

Szemüveges srác vagyok és szeretnék valamilyen önvédelmi sportot elkezdeni. Homályos látással vagy kontaklencse?

Figyelt kérdés

Vagy boxolni akarok elmenni vagy valami hasonlóra.Szemüveg nélkül homályosan látok,de nem tudom,hogy homályos látással vegyek részt az edzésen vagy kezdjek el használni lencsét?

Ütéseknél nem lesz vmi baj ha ott van a lencse?

Ti hogyan oldjátok meg?


2018. jan. 2. 19:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Önvédelmi sporttól függetlenül is lencsét használnék.
2018. jan. 2. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Járjál a lőtérre, tanulj meg lőni.
2018. jan. 2. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én még a szemműtétem előtt lencsőben boxoltam évekig. Néha kiesett, de semmi extra nem történt. Fontos, hogy láss harc közben. Ha viszont nem annyira rossz a szemed, akkor nem kell erőltetni.
2018. jan. 3. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem hanyagolandó ötlet. Minden idegen tárgy (kontaktlencse, szemüveg) azzal a veszéllyel jár, hogy egy bekapott ütésnél sérülsz. Sajnos ebbe bele kell törődni. Keress más sportot.
2018. jan. 6. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!