Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Ahogy csinálom az olliet a...

Ahogy csinálom az olliet a deszka hátulja nem megy fel. Ez miért van?

Figyelt kérdés
Egy radical f5-ös skatem van. Elég rég próbálgatom de nem megy fel a tail ollie közben. Megmutatták hogy hogyan kell, vidiket is néztem róla, gyakorlom sokat, de a tail sose megy fel. Nem értem. Tudnátok segíteni?
2010. jún. 6. 09:59
 1/5 anonim válasza:

mennyi idő az az elég rég?

meg lehet nem csinálod elég gyorsan egymás után a két lábaddal, és amikor lepattintod a tailt utána gyorsan húzd fel a lábad

2010. jún. 6. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
2-3 hete és volt grip nélküli skatem amivel több mint 1 hónapig gyakoroltam, emigy először pattintok,utána a cipőm oldalával csúsztatom előre a lábam, ennyi. és csak a nose megy fel
2010. jún. 6. 10:26
 3/5 anonim válasza:

akkor édes jó barátom megvan a te bajod...nincs grip a deszkádon (?)

ha pedig rosszul értettem, akkor pedig a technikádon csiszolj. Egyébként, hidd el, ha gyakorolsz szépen akkor előb utóbb menni fog. csak egyvalamit ne csinálj. Ne hagyd abba :)

2010. jún. 9. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
a régi deszkámon nemvolt.. a mostanin már van
2010. jún. 10. 17:18
 5/5 anonim válasza:
A problémád sokaknak előfordul a tanulási procedúra elején. A lényeg, hogy RÚGD le, ne NYOMD le a deszkát. Amennyiben lenyomod a végét, a hátsó lábad rajtamarad a lapon így a pattanás erejét elnyeli a testsúlyod. Amennyiben lerugod, azaz a deszka úgy érintkezik a földel hogy a hátsó lábad már nincs a lapon, a pattanás elkezdődik. Először nekem se ment de aztán így már megy.
2010. aug. 31. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!