Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Miért olyan izmosak a mai...

Miért olyan izmosak a mai fiatalok? A 17-20 éves koroszályra gondolok.

Figyelt kérdés
2010. jún. 14. 10:42
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
Azért izmosak mert korán elkezdenek edzeni(gyúrni) és sokat is esznek mellé, mert a táplálék nagyon kell az izmok épüléséhez, főleg a fehérje. Én is gyúrtam, de meguntam és most már inkább Thai Boxolni járok, lehet hogy izmosan jobban bejönnék a lányoknak, de így legalább meg tudom védeni magamat és a szeretteimet, és azért edzéseken is izmosodok valamennyire.
2010. jún. 14. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
Nemtom ki írta hogy na most egy nagy izmos csávó tuti nem bírna letekerni 10km-et vagy lefutni, de egy sovány-szálkás gyerek igen- na akkor ez fordítva is igaz, nemtom hogy egy sovány szálkás gyerek bírna e fekve szériázni 100kilókkal meg bicepszre dolgozni egykezes 25kg-ssel
2010. jún. 14. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
11%
Mert a média azt közvetíti, hogy csak akkor fogadnak el a kortársaid, ha tökéletes a kinézetet. És a mai fiatalság nagy része nem igazán sportol, hanem csak eljár gyúrni (de utálom ezt a szót) és szedi a szaros szereket. Ezzel csak "jól néznek ki", de szar gyenge valójában az összes, huzamosabb ideig tartó erőkifejtést nem bírnak (fizikai munka), csak felemelni meg letenni 20 kilót.
2010. jún. 14. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:

ma 15:38:

A különbség az arányokban van. Aki nem tud 10 km-t folyamatosan lefutni, akkor az vagy beteg, vagy az erőnléte a béka segge alatt van, az súlyoknál az a kategória, mint ha valaki nem tudná megemelni a 10 kilós bevásárló szatyrot két kézzel. Rengeteg sportban pedig amúgy is a középút a jellemző, közepes izomzat, közepes erőnlét, de a kevés izomzat-jó erőnlét is sokkal egészségesebb, mint a gyenge erőnlét, kigyúrt alkat. Mégis azt próbálja sugallni mindenki, hogy utóbbi a jó. Mikor középiskolás voltam, 12 perc alatt az osztálytársaim 90%-a 2 km-t sem futott le, és ez máshol is így van, viszont mivel gyúrni nagyon menő, ezért egyre többen izmosodnak, egyébként őket még egy egész nap gép előtt ülő, ki sem mozduló ember is lefutja, lebicajozza.

2010. jún. 14. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:

ma 15:39:

Ott a pont. Egyébként gyúrós ismerőseim még 500 m-ről is autóval járnak a konditerembe. A nagy sportemberek...

2010. jún. 14. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim válasza:
Nagyon sok fiatal már hiuságból is rendszeresen edzi magát, vagy olyan gyógyszereket szed ami növeli felső testet, izmokat.
2010. jún. 14. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:

Micsoda lavina.. Conan a barbárral arra gondoltam, hogy akár a múltban játszódik, akár fantasy világban, az ő körülményei között képtelen lenne ilyen izmokat növeszteni, úgyhogy eléggé szerencsétlen mindig kétajtós szekrény kinézetű szinészeket választani a karakteréhez.. Bizony a testépitő cuccokon iszonyatosan sok múlik.

Kreatin, fehérjepor, anabolikus, szteroid ma már mind könnyen beszerezhető és olcsó is, ezért tud egy mai fiatal jobban kinézni, mint valaki aki ezekhez a cuccokhoz soha nem jutott hozzá, hiába edzett ugyanennyit.

2010. jún. 14. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:

ma 21:32:

Ja, de a filmekben amúgy is vannak más baromságok, pl. a nomád körülmények között élő nők tökéletes sminkje, meg hasonlók.

2010. jún. 14. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:

Egyébként, akik szerint a kondi nem sport, és fölösleges, és semmi erőfeszítésbe nem kerül, azok menjenek le 1-2 órára, és edzenek. Az ilyen-olyan porok pedig megint csak a hozzá nem értő, illetve kontárok legjobb érvei a kondi ellen. Ha fehérjét szedsz, amiben csak fehérje van, abban mi a rossz? Inkább egyél meg egy féldisznót, amiben benne van a szír, meg minden, h fedezd a fehérjeszükségleted? Szedek kreatint, és L-Carinitine-t is, de mindkettő szíverősítő szer, tehát jót is tesz.


Én például azért edzek, hogy magamnak megfeleljek, nem akarok egy zsírgombóc lenni...

2010. jún. 15. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
Hát, az úgy volt, hogy eleinte elkezdett növögetni a jobb karom, máig ismeretlen okból. Hát nosza, gyúrjunk balra. Na de az másmilyen lett, mert lehet, hogy más módszerrel készült. Akkor mindkettőre. Mire valami szimmetriának füllenthető összkép alakult ki, már a bicepszem darabonként fél mázsa volt. És ahhoz még hozzá kell igazítani a testet is! Na jó, nem is.
2010. jún. 15. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!