Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Miért olyan izmosak a mai...

Miért olyan izmosak a mai fiatalok? A 17-20 éves koroszályra gondolok.

Figyelt kérdés
2010. jún. 14. 10:42
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:

ma 00:10:

A sport nem attól sport, hogy erőfeszítés kell hozzá, a bútorcipelés sem könnyű feladat, mégsem nevezzük sportnak. Aki feszíteni akar az izomzatával, az nekem nem sportember, a húsgombóc és az agyongyúrt testépítő között pedig nagyon sok féle átmenet van, sőt nem is az a két végpont, hiszen vannak sovány emberek is kevés zsírral.


A fehérje porokkal és hasonlókkal pedig az a baj, hogy az azokkal elért izomtömeg már egyáltalán nem természetes és nem is hat annak. Vagy talán véletlen az, hogy annyit tudunk megenni egy nap amennyit meg tudunk? Ugyanolyan szélsőséges testalkat a testépítőké, mint a kövéreké vagy a csonsoványoké.

2010. jún. 15. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
A fehérjepor nem növeli az izmod, attól, hogy otthon ülsz, és tömöd magadba a fehérjét, semmi nem fog változni... És kondi mellett én futok, és biciklizem is. Nehogymá' csak a foci legyen sport... Szerintem ennyi erővel a "sportlövészet" sokkal kevésbé sport, mert amögött semmi sem áll.
2010. jún. 15. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
A fehérjeporról hülyeséget mondtál, az igenis természetes, ugyanolyan táplálék, mint a hús vagy a gyümölcs. 500 éve a konzerv kajákat sem tartották volna tápláléknak, most mégis azok. A fehérjével nincs semmi természetellenes, egyszerűen tiszta tápanyag.
2010. jún. 16. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim válasza:
te hol láttál olyat?:D izmos fiatalok?? én inkább cérnavékony colos fiúkákat látok sajna.elég kiábrándító. persz nem mindegyik tehet róla,van aki hiába edz de férjnek nem kéne akkor sem.
2010. jún. 17. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim válasza:
pff, hát pont az ilyenek miatt mint az előző hozzászóló, a kényszeres megfelelni vágyás. persze jó, hogy lejárnak "sportolni", de sajnos amit ők csinálnak az nem sport. lemennek a terembe és "gyorsan minnél nagyobb izmot akarok" felfogással kb 50%-uk szedi a sok sz@rt (és itt nem a fehérjére gondolok, meg a kreatinra). Tudom mert én is járok, vicces mikor mész klotyóra és véletlenül rájuk nyitsz mikor egymást szurkálják s..gbe
2010. jún. 21. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim válasza:

Google reklám : *

Zsírégető Szerek

CLA, L-Carnitin és EGCG hármad együtt hatékonyabbak.

www.vitaminkiraly.hu

Ha a média nem jelölne ki ilyesfajta célt az embereknek akkor más dolgokkal foglalkoznának :

ókór :Bölcsészet

Középkor : vallásosság

.....

Jelenkor : A nőknek minnél többet kell szeretkezni mert akkor menő a pasiknak meg minimun a Twiligtos vérfarkas szintjén kell kinézni

I love Modern Times

2010. jún. 22. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!