Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Milyen sportot válasszak? 16/L

Milyen sportot válasszak? 16/L

Figyelt kérdés
Sokan mondták, hogy valami küzdősportot kellene választanom, de nem vagyok valami magas, inkább vékony. Táncoltam 5 évig, de ezt már nem szeretném. Elsősorban valami dühlevezetőt szeretnék boxhoz hasonlót, pszichológusom mondta, hogy próbáljam meg pár ok miatt.

2018. máj. 13. 22:25
 1/5 anonim válasza:
A box meg a dühlevezetés az két más dolog. Már ha rendes ringben játszódó meccsre gondolsz. A küzdősportokra alapvetően igaz, hogy minél nyugodtabb vagy annál jobbak az esélyeid. Én azt mondanám, hogy valami intenzív kardio edzést keress. Lehet akár olyan monoton, mint a spinning. Fárasztó, intenzív. Kifejezetten jó a női alak formálására.
2018. máj. 13. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 palilaci ***** válasza:

Crossfit, súlyzós edzések, sajátsúlyos edzések. Ezek formálnak jó étrend mellett nem a spinning. Egyszerűen azért, mert ezzel tudod normálisan leterhelni az izmaidat és feszültséglevezetésnek is jó.

Ha küzdősport, akkor taekwondo, kickbox, judo. Ezeken átlagban több a lány és ad normális küzdelmi rutint is.

2018. máj. 14. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

16 évesen már amúgyis lecsúszott a versenyzésről nagy eséllyel.

És igen is stresszoldó hatású a box.

Zsákolás is van annak meg neki kehet nyugodtan esni, és ütni amíg bírod. Felszabadító érzés tud lenni.

2018. máj. 14. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Versenyezni nem is szeretnek. Crossfitezni akartam, de sajnos nincs a környékemen
2018. máj. 15. 00:55
 5/5 anonim válasza:

En a kick-boxot ajanlom, foleg igy lanykent, rendkivul jol atmozgat foleg ha szannak idot az erositesre is. Kedves utolso, 16 evesen kezdtem , 2 ev mulva versenyeztem es vilagkupat nyertem.

Ezzel csak azt akarom mondani h vagj bele batran !:)

2018. jún. 17. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!