Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Milyen sportot válasszak?

Milyen sportot válasszak?

Figyelt kérdés

15 éves fiú vagyok régen rengeteg sportot kiprobáltam..(foci sokáig,utána uszás,tánc-rocky,jiu-jitsu küzdősport ami sajnos megszünt pedig szerettem..,es most kondi)

Most jelenleg néha kondiba járogatok haverommal de azt nemérzem olyan sportnak ahol tulsokat kell mozogni...

most azon gondolkoztam hogy bmxet szivesebben kiprobálnám mert olyan bm,x es tipus vagyok ugyérzem mármint legalábbis szeretnék olyanlenni,és szerintem menne is..

csak van több ok ami miatt ez nemvalosulhat meg:

- szüleim nem örülnének neki szerintem,nem engednék

- nem vagyok bmx es közösségbe..

- nincs bmx em..

De SPORTOLNI akarok! mit tegyek? :S



2013. jún. 1. 18:00
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha budapestu vagy, akkor tudok ajánlani egy jó Jiu Jitsu klubot...
2013. jún. 1. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Sajnos nem :((

kb. 200 kmre vagyok töle,ausztria melleti varos:/

2013. jún. 1. 21:11
 3/3 aikiboxer ***** válasza:
Keress egy jó bokszklubot, kiváló sport és nagyon fogod élvezni. Vagy: nem tudom a szüleid miért nem engednek BMX-ezni, de egyrészt kezdj el futni, vagy próbáld ki a tájfutást, az kiváló sport; másrészt meg görkori, gördeszka nem játszanak?
2013. jún. 2. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!