Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Milyen görkorcsolyát használ...

Milyen görkorcsolyát használ Cesar Millan (Kutya suttogó, kutyadoki) és lehet-e - illetve hol lehet - ilyet beszerezni?

Figyelt kérdés
Arra a lábbelinként 2-2 nagy kerekekkel rendelkező görkorijára gondolok, amik nem a talpa alatt, hanem mellett helyezkednek el. Szerintem olyan 10-15 cm lehet a kerekek átmérője. A hagyományos helyett ezekre a kátyús utakra az sokkal jobb volna azt hiszem, szeretném kipróbálni.
2010. jún. 15. 08:00
 1/4 A kérdező kommentje:
Idő közben megtaláltam a választ: LandRoller a görkorcsolya neve. Viszont még nem találtam meg, hogy az országban kapható-e és hol? Egyenlőre úgy látom, ilyet itt nem lehet kapni?? :(
2010. jún. 15. 09:21
 2/4 anonim válasza:

[link]


nézd meg ezt:)

biztos tesznek még fel,énis rendeltem már innen csak én a német oldaltól az ebay.at-ről.

2010. jún. 23. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Szia! Igen. Fentebb írtam, már megtaláltam! :) Az a baj, hogy az e-bay-en nincsen a méretemben.. Nekem a legkisebb kéne. Egyébként egy kérdés. Ha mondjuk 37-es lábam van, akkor 37-es, vagy 38-as korit kell rendelnem? Az itthoniaknál mindig egy számmal nagyobb kell.. :) Nem tudom, ez ennél is így van-e?
2010. jún. 28. 08:01
 4/4 anonim válasza:
Nekem a hivatalos honlapról sikerült beszerezni, bár nem olcsó. Ha valakinek ebben kell segítség, vagy épp egy 45-öset szeretne kék színben, jelezze :)
2012. febr. 28. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!