Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Az Airsoftosok között tényleg...

Az Airsoftosok között tényleg ennyi gerinctelen gyökér van?

Figyelt kérdés

Már legalább 6 éve vásárolok havi többszörös rendszerességgel használt/nem használt dolgokat különféle piactereken (Vatera, Jofogás, Testbike, Bikemag, pinkbike, ebay stb stb....).

SOHA nem volt semmi problémám az eladókkal, vagy a vásárolt termékkel.

Most először volt dolgom Airsoft játékosokkal.

1.) Vettem egy replikát, azzal nem is volt gond, de a megbeszélt 4 tartozékból 3-at nem küldött el, azóta nem válaszol semmire az illető.


2.) bontatlan csomag lövedéket árult valaki, segítőkész volt, meg minden, amíg el nem utaltam a pénzt. Azóta vele se sikerül beszélni, csomag sehol.


Kettőből kétszer vertek át, tényleg ennyire nem működik az Airsoft piac közösség?

A SoftAir fórumon hírdették őket



2018. júl. 5. 10:56
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem, hogy azért ilyen valaki, mert airsoftos. Mindenhol van ilyen, max. te eddig nem futottál bele. Ez csak szerencse kérdése.
2018. júl. 5. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Persze, természesen tisztelet a kivételnek, csak kétszer így belenyúlni... el is ment a kedvem az egésztől.

Eddig 100%-ban rossz tapasztalatom van velük kapcsolatban.

2018. júl. 5. 11:15
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Voltak már értékeléseik más adásvételből?
2018. júl. 5. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem lehet értékelést adni.. Amit nem is értek, valószínűleg nem csak én jártam így és a lövedékes hirdetés még mindig fent van.
2018. júl. 5. 11:27
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát, ez mindig gyanús. Én az értékeléseket is nézem, akárhonnan vásárolok. Aztán persze volt, hogy a rossz értékelések ellenére kockáztattam, mert nagyon kellett, amit meg akartam venni, és mázlim volt, de ha tehetem, inkább olyantól (akár magánszemély, akár webshop, akár Magyarország, akár külföld) vásárolok, ahol több a pozitív visszajelzés.
2018. júl. 5. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Csak van egy arany szabály. Kezdők ne vásároljanak használtan. Én is ezt mondom mindenkinek én is a saját káromon tanultam. Most, már készen állnék rá, hogy vegyek valamit. De tuti, hogy csak csak személyesen venném át előtte meg belekukkantanék.
2018. júl. 6. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Szólni kell az adminnak. Amúgy meg ezért nem szokás előre utalással fizetni, a fórumban le is van írva, hogy inkább ne ezt a fizetési opciót válasszuk.
2018. aug. 21. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!