Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Miért van ilyen gyökér testalk...

Miért van ilyen gyökér testalkatom és genetikám?

Figyelt kérdés
2/tskg fehérjén és 6/tskg ch-n és 1/tskg zsíron vagyok és nem jön a tömeg. de ha már 1 kicsit feljebb viszem a ch-t akkor már sok zsír jön. és még a testalkatom is szar, semmi izom nincs rajtam, zsíros vagyok....
2014. okt. 29. 15:34
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
karjaim vékonyak, hasra könnyen hízok
2014. okt. 29. 15:35
 2/11 A kérdező kommentje:
széles csípő
2014. okt. 29. 15:35
 3/11 A kérdező kommentje:
mindenből a lehető legrosszabb
2014. okt. 29. 15:36
 4/11 A kérdező kommentje:
még az a szerencse hogy a vállam szélesebb a csípőmnél....
2014. okt. 29. 15:37
 5/11 anonim ***** válasza:

Mi a kérdés?

Sok endomorf ember van, nem vagy egyedül.

2014. okt. 29. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Így elnézve ilyen endo-ecto

kinnyfat testalkatú vagy. Tényleg nem egy szerencsés testalkat, de most komolyan, tudsz ezen változtatni?

Nem, a testalkatodon nem tudsz, de meglepődnél, hogy egy ilyen testalkatból is mit lehet kihozni. Ne a többi emberhez mérd az eredményed, hanem saját magadhoz.

2014. okt. 29. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
*skinnyfat
2014. okt. 29. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Rengeteg ilyen ember van, nem tudsz mit tenni, ebből kell kihoznod amit lehet. Nekem is nagyon szar a genetikám és mégis lett azért valami forma.
2014. okt. 29. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Nem kell feladni .. sőt nem is szabad . A genetika csak egy kibúvó egy mentség .A Testunk formajat az izmok adjak nagy reszben attol ha mondjuk nem szeles a vallad lehetnek kerek vall izmaid .Megfelelo etrendel heti 4-3 sulyzos edzessel es kitartassal barmilyen genetikaval jo eredmenyt lehet elerni nyilvan nem leszel Mr.Olimpia mert ott nagyban az adottsagokat is nezik . De nagyon szep eredmenyt igy is el lehet érni.
2014. okt. 29. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Terry Crews-nak sincs valami roppant jó genetikája testépítés szemmel, mégis kinéz valahogy (most számítsuk le a kox-ot).


Amúgy sajna vannak emberek, akik valamiért nem nagyon akarnak izmosodni, példa rá Oriza, akinek minden tudása megvan a dologhoz, mégse megy rá a tömeg. Persze nem tudom biztosra, csak azt amit itt szokott állítani. Volt itt már olyan is, aki állítása szerint csak 3g fehérjével volt képes fejlődni, stb...


Így sajnos csak annyit tudok mondani, jin és jang! Van akire csak úgy mennek az izmok, és vannak akik ha vért izzadnak is, alig megy rá valami.

2014. okt. 29. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!