Kezdőoldal » Sport, mozgás » Téli sportok » Osztálytársam azt hiszi hogy...

Osztálytársam azt hiszi hogy ahol ő síel ott van egy pálya ami 45 fokos. Hogy lehet ekkora győkér?

Figyelt kérdés
Szóval azt mondta hogy ahol ő síel (Rheiteralm) ott van 45 fokos pálya. Èn meg monfom neki hogy 30 fok is sok lenne. Erre mutatott egy képet a sìpályáól, de szerintem ferde fotó volt mert ott tényleg 45 foknak látszott. Valami bizonyiték van hogy elhidje hogy nekem van igazam és 45 fokon elesne és csuszna lefele? Amugy meg 2 en is vannak akik azt mondjak hogy van 45 fokos sipalya. Ekkora győkereket...
2014. jan. 31. 22:50
 1/7 anonim ***** válasza:
A hó elolvad 45 fokon.
2014. jan. 31. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Annyira buta a gyerek hogy még ezt se hiszi el. Még valami? Esetleg egy link egy cikkről hogy hány fokos egy sipalya?
2014. jan. 31. 22:56
 3/7 anonim ***** válasza:

az ugye nem lehet, hogy te vagy buta?

pl:

[link]

2014. jan. 31. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ez elég érdekes :S Kèpzeld el hogy egy elég meredek hàztetőről csùszol a havon... Ha ott elesel nem álsz meg. Amugy mi minden ébven megyünk Ausztriába sielni és egy 20 fokos lejtés már nem semmi
2014. jan. 31. 23:13
 5/7 anonim ***** válasza:
Láttál te már igazi odaverős fekete pályákat? Némelyik úgy néz ki, hogy azt kívánod, soha ne kelljen rajta lejönnöd. Mellesleg az extrém síelőknek az a pálya, amire ők az mondják, és láthatod, hogy ők kb. a ház falán lejönnek. De amint látod, nem muszáj nehéznek lennie, én is mentem már könnyű pályán, ahol csak 1-2 meredekebb szakasz volt röviden, de simán elhinném róluk, hogy voltak 40 fokosak.
2014. febr. 1. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Kérj tőle elnézést. :D

[link]


Harakiri, 78 %, közelebb van a függőlegeshez, mint a vízszinteshez. :)

2014. febr. 1. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Hát ez nem vált be :) :(
2014. febr. 2. 10:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!