Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A futáson kívül még milyen...

A futáson kívül még milyen mozgásforma van, ami a körte alakot (vastag comb, vékony felsőtest) segítheti arányossá tenni? Természetesen diétázom is mellette, teljes értékű ételekkel.

Figyelt kérdés
2010. ápr. 12. 20:04
 1/4 anonim ***** válasza:
90%
Én írtam a futást nemrég, jó az aerobic is. De a sima torna is jó, csak azzal az a baj, hogy izmosítja a lábakat, és még vastagabbnak látszik.
2010. ápr. 12. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszönöm. valóban itt olvastam :)
2010. ápr. 12. 20:35
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Gyúrj a felsőtestedre és ezt komolyan mondom. (kar, hát, váll, hasizom is persze) Minél nagyobb az izomtömeged, annál több zsírt égetsz. A combodról, csípődről, fenekedről is égeted a zsírt (mindenhonnan), a felsőtested pedig erősödik, izmosabb, szélesebb, formásabb lesz (de nem nagyon ám, csak pont jól), az alakod pedig összességében arányosabbá válik. És persze azért fuss is. Nekem ez így nagyon bevált.
2010. ápr. 13. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen, megfogadom a tanácsodat!
2010. ápr. 13. 12:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!